Firma ubezpieczeniowa uruchamia franczyzę

Autor: Redakcja
Data dodania: 5 lipca 2016
Kategoria:
Foto: Mentor Ubezpieczenia
Mentor Ubezpieczenia buduje sieć partnerską.

Foto: Mentor Ubezpieczenia

Toruńska firma Mentor Ubezpieczenia rozpoczyna budowę sieci franczyzowej. W tym roku planuje otworzyć co najmniej cztery oddziały partnerskie.

Współpraca z Mentor Ubezpieczenia polega na otwarciu i zarządzaniu placówki, która będzie profesjonalnie zajmowała się sprzedażą ubezpieczeń zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom z sektora MŚP.

Jesteśmy na rynku od 1994 roku, działamy jako firma brokerska i multiagencja ubezpieczeniowa. Oferta współpracy partnerskiej dostępna jest od lipca tego roku. Franczyzobiorcom oferujemy pomoc w rozwinięciu własnego biznesu, dzielimy się własnym doświadczeniem i wiedzą. Doradzamy w wyborze odpowiedniego lokalu i przygotowujemy jego aranżację. Ofertę współpracy kierujemy do osób energicznych, które lubią pracę z klientem i nie boją się wyzwań – mówi Maciej Maćkowiak, koordynator sieci zewnętrznej Mentor Ubezpieczenia.

Dodaje, że firma podejmie rozmowę na temat współpracy z każdym kandydatem na franczyzobiorcę niezależnie od miejscowości, w której chciał by rozwinąć swój biznes.

Mentor Ubezpieczenia to multiagencja będąca częścią Grupy Mentor, jednej z największych firm brokerskich w Polsce. W ramach współpracy oferuje szkolenia przygotowujące do pracy oraz pomoc w rozwinięciu biznesu. Posiada w swojej ofercie szerokie spektrum ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i na życie.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram