Nowa franczyza na rynku usług finansowych

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Adam Kuszyk, Prezes Zarządu Capital Service
Spółka Capital Service uruchomiła program franczyzowy.

Capital Service S.A. jest jedną z wiodących firm w sektorze usług finansowych. Specjalizuje  się w udzielaniu szybkich pożyczek, posiada w naszym kraju już ponad 100 oddziałów własnych pod marką KredytOK. W związku z dynamicznym rozwojem, wchodzi na rynek franczyzowy oferując unikalne rozwiązania i pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. O szczegółach rozwoju tej sieci rozmawiamy z Prezesem Zarządu Capital Service Adamem Kuszykiem.

Czy w ramach tego konceptu działają już franczyzowe biura?

Strukturę sieci KredytOK tworzyły do tej pory oddziały własne. W 2016 r. zaplanowaliśmy poszerzenie sieci o punkty franczyzowe i partnerskie.  Już w pierwszym tygodniu od startu projektu budowy sieci partnerskiej otrzymaliśmy kilkadziesiąt zgłoszeń dotyczących chęci rozpoczęcia współpracy z nami. Podpisujemy pierwsze umowy franczyzowe, a kolejne, dobrze rokujące rozmowy, są w toku. 

Czy pomagają Państwo w pozyskaniu środków finansowych potrzebnych na uruchomienie oddziału? Jeśli tak, to w jakim zakresie?
 
Nasz koncept polega na jak najszerszym wsparciu partnerów przy uruchomieniu punktów franczyzowych. Dlatego proponujemy bardzo niski poziom wkładu inwestycyjnego w porównaniu z przewidywanymi zyskami. Minimalna kwota potrzebna na otwarcie punktu wynosi 15 tys. zł. Dodatkowo dzielenie się bogatą wiedzą w zakresie wszystkich aspektów prowadzenia działalności przyczynia się do optymalizacji procesu i harmonijnego współdziałania wszystkich komponentów: sprzedaż/marketing, windykacja, IT/system, obsługa prawna, system finansowy itp. Partner otrzyma więc pełen pakiet kompletnych i przetestowanych rozwiązań ułatwiających start i dalsze prowadzenie oddziału. Na zachętę, dla pierwszych 10 franczyzobiorców/partnerów przewidziana jest oferta specjalna – brak opłaty wstępnej.

Jak Państwo oceniają koniunkturę na rynku pożyczek? Działają Państwo na rynku pożyczek pozabankowych, czy na zasadzie brokera, który sprzedaje bankowe produkty finansowe?

Trendy wzrostowe i dynamiczny rozwój sektora pożyczek gotówkowych wskazuje, że wybór tej branży to dobra i przyszłościowa inwestycja. Capital Service działa na rynku szybkich pożyczek pod marką KredytOK od lat z dużym sukcesem. W ostatnim roku podwoiliśmy nasze wyniki finansowe. W niedalekiej przyszłości planujemy poszerzenie oferty o kolejne produkty finansowe. Na tle konkurencji koncept KredytOK wyróżnia wieloletnie doświadczenie i know-how w branży, co pokazuje, że jesteśmy wiarygodnym, stabilnym i jakościowym partnerem biznesowym.

Jesteśmy w pełni transparentni, a nasze obligacje notowane są na rynku Catalyst. Biorąc pod uwagę fakt, iż rynek usług finansowych podlega coraz głębszym regulacjom, a prowadzenie biznesu i zarządzanie nim staje się coraz bardziej skomplikowane – szansą na sukces i pewny zysk jest dołączenie do solidnej firmy o stabilnej pozycji jaką jest Capital Service S.A. 

Co odróżnia koncept KredytOk od konkurencyjnych firm pożyczkowych?

Po pierwsze, istotnym wyróżnikiem jest fakt, że w ramach przygotowanego konceptu dzielimy się z partnerami zyskiem z działalności placówki, gdzie podstawą udanej i bezpiecznej współpracy jest elastyczność w podejściu do wynagrodzenia.

Po drugie, koncept przygotowany przez KredytOK należy do grupy franczyz o stosunkowo niskim progu inwestycyjnym. Koszty początkowej inwestycji są zatem naprawdę niewielkie w porównaniu z potencjalnymi zyskami.

Po trzecie, nasz unikalny model rozliczeń, pozwoli na dopasowanie poziomu kosztów do możliwości finansowych i oczekiwań partnerów, którzy zdecydują się na współpracę z nami.

Możemy więc śmiało podkreślić, że wymagany zasób środków finansowych może stanowić zachętę do rozpoczęcia działalności pod marką KredytOK, a szansa na przewidywany zysk i stabilny biznes jest ogromna. Rozwój całego rynku jest doskonałym argumentem za rozpoczęciem z nami współpracy. Partnerstwo z Capital Service to czysty zysk.  

Szczegółowe informacje na temat współpracy w ramach sieci KredytOK znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram