Nowa franczyza na rynku gastronomicznym

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 listopada 2015
Kategoria:
Foto: Logo - Krakowski Kumpir
W gastronomii przybywa systemów franczyzowych.

Gastronomia to branża, w której regularnie przybywa konceptów franczyzowych. Tym razem przepisem na biznes podzieliła się firma z Krakowa. W 2016 roku chce pozyskać około 10 franczyzobiorców.

– Chodzi o markę Krakowski Kumpir, która ma obecnie jeden lokal własny w Krakowie oraz jeden franczyzowy w Gliwicach.

W 2016 roku chcemy otworzyć dwa lokale własne na terenie Krakowa oraz pozyskać 10 franczyzobiorców na terenie całej Polski. Aktualnie negocjujemy dwie kolejne umowy franczyzowe z osobami zainteresowanymi otwarciem lokalu Krakowskiego Kumpira – mówi Joanna Robakowska, manager sieci.

Dodaje, że marka planuje rozwijać się głównie w formacie franczyzy. Własne placówki będą powstawać w ograniczonej liczbie i jedynie na terenie Krakowa.
Krakowski Kumpir to firma działająca od 2 lat.  w Krakowie, z sukcesem zdobywająca uznanie klientów. W lokalach tej marki serwowane są solidne porcje. Podstawa Kumpira to 500 g ziemniaka, gdy dodamy sosy, warzywa oraz mięso danie waży prawie (lub nawet ponad) 1kg.

Minimalna kwota inwestycji w krakowski koncept waha się od 60 tys. zł do 130 tys. zł (kwota inwestycji jest zależna od rodzaju lokalu i jego wielkości. Jest to całkowity nakład inwestycyjny wraz ze wszystkimi pozwoleniami, sprzętem gastronomicznym itp. - punkt gotowy do pracy). Opłata wstępna to koszt 5 tys. zł. Jest też opłata bieżąca, która wynosi 1,5 tys. zł miesięcznie.

W naszej bazie systemów franczyzowych znajduje się pełny opis konceptu Krakowski Kumpir – zapraszamy!

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram