Nowa franczyza hotelowa w Polsce

Data dodania: 22 lutego 2016
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Hotel Indigo
Światowa marka hotelowa weszła do Polski.

Jedna z czołowych firm hotelarskich na świecie, podpisała umowę franczyzy na Hotel Indigo Kraków - Florian Gate. To pierwszy hotel tej marki w Polsce.

O planach otwarcia Hotel Indigo Kraków - Florian Gate poinformowała spółka InterContinental Hotels Group, jedna z czołowych firm hotelarskich na świecie. Umowa franczyzowa została podpisana ze spółkami Hotel Filipa 18 i SAO Investments. Otwarcie hotelu planowane jest w tym roku.

Obiekt mieści się w stuletnim byłym budynku mieszkalnym, który po przekształceniu w Hotel Indigo Kraków - Florian Gate zachowa swoje oryginalne walory architektoniczne.

Na gości hotelu położonego w pobliżu krakowskiego Dworca Głównego czekać będzie 56 pokoi, sala konferencyjna, sala fitness, restauracja oraz bar. Miguel Martins, dyrektor ds. rozwoju w Polsce, IHG powiedział:

- Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z Hotel Filipa 18. Kraków rozwija się pod względem zarówno turystycznym, jak i gospodarczym, dlatego jesteśmy przekonani, że goście hotelu znajdą tu wiele nowości i inspiracji podczas wypoczynku oraz podróży służbowych.

Grzegorz Skawiński, menadżer ds. inwestycji w SAO Investments dodał:

- Realizujemy obecnie osiem inwestycji hotelowych w Polsce i jesteśmy dumni z podpisania umowy na nasz pierwszy hotel z IHG. Hotel Indigo to doskonała marka dla tego miejsca i jesteśmy przekonani, że hotel zaspokoi oczekiwania gości. Bardzo cieszymy się z partnerstwa z IHG i mamy nadzieję, że ten nowy projekt będzie początkiem naszej współpracy także w przyszłości.

W Europie działa 19 Hoteli Indigo, a IHG planuje otwarcie kolejnych 11. Najwięcej Hoteli Indigo - aż dziewięć - funkcjonuje w Wielkiej Brytanii, a dołączyć ma do nich osiem kolejnych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram