Nowa oferta współpracy w motoryzacji

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Palacar
Kolejna franczyza w branży motoryzacyjnej.

W branży motoryzacyjnej pojawia się coraz więcej konceptów współpracy partnerskiej. Tym razem swój program zaprezentowała firma oferująca franczyzę handlową.

– Na budowanie sieci franczyzowej zdecydowaliśmy się w drugiej połowie 2016 roku – mówi w rozmowie z Franczyzawpolsce.pl Urszula Słoń, menager ds. sprzedaży Palacar.

W branży motoryzacyjnej pojawia się coraz więcej konceptów współpracy partnerskiej. Tym razem swój system zaprezentowała firma Palacar, oferująca franczyzę handlową.

Palacar zajmuje się sprzedażą i produkcją części do samochodowych instalacji gazowych. Firma jest właścicielem homologacji PL*0037*00/G Ministra Infrastruktury na przystosowanie samochodu do zasilania gazem.

Ofertę franczyzy kieruje do firm działających w tej branży oraz przedsiębiorców, których głównym profilem działalności miałaby się stać franczyza Palacar.

Franczyzodawca oferuje różne opcje prowadzenia własnego biznesu i zorganizowania go tak, by był jak najbardziej korzystny i dopasowany do potrzeb oraz możliwości finansowych przyszłych partnerów. Minimalna kwota inwestycji potrzebna na rozpoczęcie współpracy w ramach sieci partnerskiej Palacar wynosi 10 tys. zł.

Więcej szczegółów na temat współpracy z Palacar znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram