Nowa Eurocafe w Poznaniu

Autor: Redakcja
Data dodania: 25 lutego 2013
Kategoria:
eurocafeNa początku marca w centrum Poznania zostanie otwarta nowa Galeria MM, w której nie zabraknie kolejnego lokalu franczyzowego Eurocafe. Zarządzana przez spółkę EUROKIOSK sieć kawiarni zapowiada także dalsze projekty biznesowe.

Nowy lokal powstanie na poziomie -1 Galerii MM. Centrum handlowe znajduje się w miejscu, w którym przecinają się ważne szlaki komunikacyjne Poznania – ul. Św. Marcin oraz Al. Marcinkowskiego.

Zakładamy, że ze względu na lokalizację naszej kawiarni w pobliżu poznańskich uczelni, jej gośćmi będą przede wszystkim osoby młode spędzające czas w gronie znajomych – mówi Agnieszka Bayda, manager Eurocafe i zapowiada, że oferta kawiarni dostosowana zostanie zarówno do potrzeb gastronomicznych, jak również kulturalnych odwiedzających.

Sieć zapowiada kontynuację dotychczasowych programów lojalnościowych polegających na kolekcjonowaniu kuponów rabatowych na zakup kawy oraz dodatkowe promocje dla studentów (np. lunch w atrakcyjnej cenie). Planowana jest również organizacja koncertów, wystaw fotografii, spotkań z osobistościami ze świata kultury i sportu. Takie rozwiązanie sprawdziło się w przypadku innych lokali firmy – w Otwocku oraz Pasażu Rondo w Poznaniu.

Nowy lokal w Galerii MM ma ok. 80 mkw. powierzchni i stanowi połączenie kawiarni z salonem prasowym. Z reguły Eurocafe powstają bowiem w sąsiedztwie dotychczasowych punktów sprzedaży albo jako samodzielne lokalizacje. To nie koniec planów biznesowych spółki, która zapowiada otwarcie kolejnych, również mobilnych punktów gastronomicznych i działania mające na celu wzrost rozpoznawalności poszczególnych marek franczyzowych.

Eurocafe to sieć nowoczesnych i komfortowych kawiarni opartych na systemie franczyzy, które wraz z markami EURO – SALON Prasowy i EURO-SNACK są zarządzane przez EUROKIOSK Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Charakteryzuje je oferowanie kawy wysokiej jakości w wielu odmianach, a także różnorodna oferta odpowiadająca gustom klientów i uwzględniająca lokalnych dostawców. Eurocafe to również jakość i szybkość obsługi, atrakcyjne ceny i programy lojalnościowe oraz nowoczesny i komfortowy wystrój wnętrz. Oprócz Poznania (Galeria MM i Pasaż Rondo), kawiarnia działa także w Otwocku. Wkrótce planowane są otwarcia w kolejnych lokalizacjach.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram