Novotel Łódź Centrum na finiszu

Autor: Redakcja
Data dodania: 27 marca 2013
Kategoria:
fasady_novotel

fasady_novotel

Trwają prace wykończeniowe wnętrz przed planowanym na maj otwarciem hotelu Novotel Łódź Centrum. Ten nowoczesny czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany jest w samym centrum miasta i zaoferuje gościom 161 pokoi oraz 8 sal konferencyjnych. Będzie to już 12. obiekt tej marki w Polsce i jednocześnie flagowy Novotel w portfolio Grupy Hotelowej Orbis. 

Hotel zlokalizowany jest w samym sercu Łodzi, tuż przy słynnej ulicy Piotrkowskiej, niedaleko Muzeum Kinematografii. Jednocześnie jest to lokalizacja strategiczna biznesowo – al. Piłsudskiego to główna ulica przelotowa przez aglomerację łódzką oraz miejsce skupiające siedziby największych lokalnych firm.
Projektantem architektury łódzkiego Novotelu jest biuro architektoniczne Litoborski i Marciniak z Poznania. Zaprojektowana przez nich nowoczesna, biało-grafitowa bryła hotelu wpasowana jest w ciąg budynków przy alei Piłsudskiego. Szczególnie efektownym elementem fasady jest przeszklona cześć frontowa podświetlona liniami ledowymi w różnych odcieniach koloru niebieskiego. Jeszcze przed otwarciem hotelu podświetlona fasada stanowi rozpoznawany, charakterystyczny element, rozświetlający ten fragment miasta.
Novotel Łódź Centrum po otwarciu będzie najnowocześniejszym obiektem tej marki w Polsce,
w którym goście znajdą innowacyjne wyposażenie i rozwiązania technologiczne – m.in. stacje dokujące do Iphona i Ipada czy ekspres do kawy Nespresso w pokojach. Marka Novotel od momentu swojego powstania wyznacza trendy w hotelarskim wzornictwie. Będzie to również widoczne w nowym łódzkim hotelu, którego wystrój zaprojektowany został przez francuskie studio aranżacji wnętrz Igloo Architectures.
Przestronność i przenikanie się przestrzeni, to najważniejsze cechy powierzchni ogólnodostępnych w nowym hotelu. Dobór kolorów i oświetlenia oraz użycie naturalnych materiałów ma zapewnić przebywającym w nim gościom dobre samopoczucie.
Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce. Zarządza blisko 60 obiektami w 25 miastach w Polsce i 2 hotelami na Litwie. Oferuje prawie 11 tysięcy pokoi. Hotele działają pod markami Sofitel, Novotel, Grand Mercure, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, a także Orbis Hotels. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.
.
Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram