No+Vello wkracza do mniejszych miast

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 kwietnia 2011
Kategoria:
NoVello_zabiegiPomimo tego, że No+Vello uruchomiło już ok. 100 salonów w Polsce, to w większości miast wciąż jest jeszcze miejsce na kolejne inwestycje.

- Potencjalni franczyzobiorcy sami dbają o to, by nie tworzyć wewnętrznej konkurencji i wybierają lokalizacje z dala od działających salonów. Oceniamy, że jeden salon powinien przypadać na ok. 50 tys. mieszkańców. Oznacza to, że praktycznie w każdym dużym i średnim mieście jest jeszcze możliwość otwarcia No+Vello - mówi Martyna Królikowska, menedżer ds. ekspansji w firmie NMV Polska, która jest masterfranczyzobiorcą hiszpańskiego konceptu No+Vello na Polskę, Czechy, Słowację i Niemcy.

Celem firmy na ten rok jest otwarcie kolejnych 100 salonów w Polsce. Najmniej salonów w naszym kraju działa na razie w regionach wschodnich i to tam możliwości inwestycyjne są największe.

- Będziemy także wchodzić do coraz mniejszych miejscowości. Sukces salonów podwarszawskich, działających m.in. w Pruszkowie czy Grodzisku Mazowieckim, przy 20 salonach w samej stolicy, pokazuje, że mniejsze miasta także generują wystarczający popyt na fotodepilację, by zapewnić naszym franczyzobiorcom dobre warunki do prowadzenia działalności - wyjaśnia Martyna Królikowska.

W jej ocenie, podstawowymi składnikami sukcesu, o które powinien zatroszczyć się franczyzobiorca, jest dogodna dla mieszkańców danego miasta lokalizacja, lokal z dużymi witrynami oraz dobry personel. O pozostałe, w tym atrakcyjne portfolio usług oraz politykę cenową, dba franczyzodawca.

- Nowością w naszych salonach są zabiegi depilacji skóry opalonej Sun&Safe. Uważamy, że w naszej branży nie ma sezonowości i mamy sporo klientów także latem, którym tą ofertą chcemy wyjść naprzeciw - dodaje Martyna Królikowska.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram