Niskie opłaty zachęcają do działania

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Andrzej Jakliński, dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu PÓŁNOC Nieruchomości
Rośnie krakowska sieć biur nieruchomości.

Sieć agencji PÓŁNOC Nieruchomości powiększyła się o kolejne placówki. Do zakupu tej licencji zachęcają niższe opłaty i elastyczność warunków współpracy franczyzowej.

Aby otworzyć własne biuro pod szyldem PÓŁNOC Nieruchomości i korzystać ze wsparcia dużej sieci wystarczy mieć na start już 5 tys. zł. Wielkość inwestycji zależy od kilku czynników - wielkości miasta, w którym planowane jest otwarcie biura, doświadczenia właściciela oraz wielkości planowanego biura.

Obecnie mamy 46 placówek, które działają w całej Polsce. Od początku roku otworzyliśmy już siedem, a do końca roku planujemy powiększyć sieć o co najmniej 15 agencji. Cel ten realizujemy, dzięki nowym preferencyjnym i przejrzystym warunkom współpracy – mówi nam Andrzej Jakliński, dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu PÓŁNOC Nieruchomości.

Firma poszukuje franczyzobiorców na terenie całego kraju. Ten koncept biznesowy sprawdza się zarówno w dużych miastach (np. Krakowie, Warszawie i Poznaniu), jak mniejszych miejscowościach takich jak Rypin, Bochnia, Sokółka.

System franczyzowy PÓŁNOC Nieruchomości oparty jest o doświadczenie i wiedzę, które firma zdobyła w ciągu ponad piętnastoletniej działalności. Sieć franczyzowa jest budowana od 2006 roku.

Działanie w ramach sieci to korzyści w postaci tańszego marketingu (wspólne akcje, kampanie, centralne zakupy), wymiana doświadczeń (spotkania firmowe, szkolenia, kongresy), ale również więcej sfinalizowanych transakcji dzięki wymianie kontaktów biznesowych między oddziałami.

Szczegóły dotyczące współpracy w ramach sieci PÓŁNOC Nieruchomości znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram