Niski budżet nie jest przeszkodą

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Rabatem.pl

Masz komputer z dostępem do internetu, telefon i chęć do działania, ale niski budżet? Ten biznes może być dla Ciebie.

Aby zostać wydawcą własnej gazety i zarządzać wirtualną platformą zakupów rabatowych wystarczy około 5 tys. zł na start. To przykład franczyzy, skierowanej do odbiorców indywidualnych - Rabatem.pl.

W ramach sieci franczyzowej działają obecnie dwie jednostki własne i 18 franczyzowych. Na początku 2016 roku wprowadzimy nowe, kreatywne rozwiązania do platformy rabatem.pl, która w chwili obecnej jest marketingowym narzędziem łączącym reklamę w mediach tradycyjnych (prasa), internet oraz media społecznościowye. Będziemy kontynuować rozwój portalu za pomocą franczyzy. Do rozwoju serwisu szukamy sprawnych menagerów, którzy chcą zarabiać na swoim lokalnym rynku za pomocą platformy multimedialnej – mówi nam Michał Janus z Rabatem.pl.

Przepis na sukces jest prosty - polega na pozyskiwaniu reklamodawców i zamieszczaniu ich ofert w formie kuponów rabatowych na portalu internetowym Rabatem.pl oraz w drukowanej „Gazetce z Rabatem”. Dlaczego firma postawiła na kupony?

Jak dowodzą badania, jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych akcji marketingowych z punktu widzenia klientów. Aż 88% konsumentów przy wyborze produktu w sklepie sugeruje się ofertą specjalną – wyjaśnia Michał Janus.

Minimalna kwota potrzebna na uruchomienie własnej platformy zakupowej Rabatem.pl wynosi 4,9 tys. zł netto (to koszt licencji na okres 24 miesięcy, z możliwością przedłużenia na kolejny okres bez ponoszenia kolejnej opłaty licencyjnej).

Więcej szczegółów na temat współpracy z Rabatem.pl znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram