Niepewna przyszłość Fresh Marketu w Raciborzu

Autor: Redakcja
Data dodania: 1 czerwca 2009
Kategoria:
freshmarket.jpg
freshmarket.jpgW poprzednim tygodniu napisała do nas czytelniczka z Raciborza, z pytaniem dotyczącym nowego Fresh Marketu, którego budowa została wstrzymana. Udało nam się skontaktować z przedstawicielem Żabki.

"Chciałam spytać – pisze czytelniczka portalu - czy może wiadomo coś o wstrzymaniu prac w Raciborzu w pawilonie handlowym, w który ma powstać Fresh Market? Prace posuwały się bardzo szybko, aż w końcu wszystko stanęło i od miesiąca nic się nie dzieje.” Nasza czytelniczka zainteresowana była pracą w nowo powstałej jednostce. „Może wiadomo coś w jaki sposób będzie przebiegała rekrutacja? Tak ciężko teraz znaleźć pracę, poprzedni market zlikwidowali i człowiek bez pracy został i bez perspektyw. Kiedyś w sklepie prawie wszędzie potrzebowali, a teraz nawet tam trzeba mieć znajomości.”

Jacek Spychała, Manager ds. Public Relations Żabka Polska S.A. przyznaje, że spółka rozważała uruchomienie Freshmarketu w Raciborzu ale podjęto decyzję, że na razie nie sklep nie zostanie otworzony w tym mieście. „W obiekcie handlowym, który wynajęliśmy powstanie Żabka, a pozostała powierzchnia handlowa zostanie podnajęta” – tłumaczy Spychała.

Żabka Polska S.A. nadal podtrzymuje plany ekspansji Freshmarketu. W tym roku powstanie 15, a w przyszłym 50 sklepów. Nie wykluczone, że w przyszłości także w Raciborzu.

Agnieszka Grabuś, 1 czerwca 2009 r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram