Niemiecka sieć Gerry Weber rozszerzy działalność w Polsce

Autor: Redakcja
Data dodania: 21 października 2011
Kategoria:
Gerry_Weber_logoW ciągu najbliższych 5 lat chce uruchomić tu 40 sklepów. Dołączą one do kilkunastu jednstek, które już działają w naszym kraju.

Na początku października ruszył pierwszy sklep własny Gerry Weber, który mieści się w kieleckiej Galerii Echo. Już wcześniej marka rozwijała się u nas poprzez franczyzę i ma obecnie 16 placówek działających w tej formule. Firma zamierza zintensyfikować rozwój w naszym kraju. Zapowiada, że w ciągu najbliższych 5 lat otworzy tu 40 nowych placówek. Wybrała już nawet firmę, która będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych lokalizacji dla sieci, zajmie się tym CBRE.

Gerry Weber to niemiecka marka odzieżowa oferująca ubrania dla kobiet. Na całym świecie posiada już ok. 450 salonów monomarkowych, w tym ok. 200 własnych i ok. 250 franczyzowych. Przyspieszenie ekspansji planowane jest nie tylko w Polsce, ale w skali globalnej. Firma zapowiada bowiem, że będzie otwierać rocznie ok. 65-75 sklepów własnych oraz 60 – 70 franczyzowych. Poza salonami firmowymi Gerry Weber posiada także ok. 2000 stoisk shop-in-shop na świecie oraz z sukcesem prowadzi sprzedaż internetową.

Przychody spółki ze sprzedaży w pierwszych dziewięciu miesiącach tego roku wyniosły 486,8 mln euro i były o 12,6 proc. wyższe niż przed rokiem.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram