Finanse: niecodzienne miejsce dla rodziny

Autor: Redakcja
Kategoria:
Aviva dla Rodziny z innowacyjnym podejściem do usług ubezpieczeniowych.

Na warszawskiej Ochocie, przy ulicy Bohaterów Września 22, powstaje niecodzienna placówka finansowa – Aviva dla Rodziny. To nowy koncept na rynku usług finansowo-ubezpieczeniowych.

O tym, jak wyjątkowe jest to miejsce będzie się można przekonać już w sobotę, 2 kwietnia od godziny 11:00 podczas pełnego atrakcji otwarcia.

Na dzieci i ich rodziców czekać będą: fotobudka, w której każdy będzie mógł zrobić sobie zabawne, rodzinne zdjęcia, malowanie buzi, a także konkurs z ciekawymi nagrodami. Pierwsze 50 osób, które tego dnia odwiedzi placówkę Aviva dla Rodziny, otrzyma w prezencie ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków na 90 dni.

Na czym polega wyjątkowość tego miejsca? Nie ma tu biurek i plastikowych krzeseł, z którymi spotykamy się w tradycyjnych placówkach finansowych i agencjach ubezpieczeniowych. Są za to wygodne kanapy, miękkie poduszki, kolorowe dywany i ściana, po której najmłodsi mogą swobodnie rysować. Domowego klimatu dopełniają zdjęcia autorstwa właścicieli i makieta statku przywiezionego z egzotycznej podróży. Na gości codziennie czekać będzie kawa i domowe ciasto.

Wszystko po to, aby w kameralnych warunkach można było podjąć ważne decyzje dotyczące ochrony zdrowia i życia całej rodziny, ubezpieczyć samochód, dom i mieszkanie, pomyśleć o finansowym zabezpieczeniu swojej przyszłości (np. o emeryturze) oraz zabezpieczyć swoją firmę i pracowników przed finansowymi skutkami niespodziewanych wydarzeń – mówi Elżbieta Pospieszyńska, właścicielka placówki Aviva dla Rodziny.

Zapewnia, że w tym wyjątkowym miejscu rozmawiać się będzie nie tylko o ubezpieczeniach. – Chcemy zapraszać naszych klientów i mieszkańców naszej okolicy na ciekawe wydarzenia dedykowane całym rodzinom. O szczegółach będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku. Warto więc nas śledzić – dodaje Elżbieta Pospieszyńska. 

Tego typu placówka finansowa to nowość na polskim rynku. Pomysłodawcą jest Aviva, jedna z najbardziej znanych firm ubezpieczeniowych w Polsce, która w ten sposób postanowiła otworzyć się na potrzeby rodzin, proponując zupełnie nowe, bardziej przyjazne środowisko do rozmowy o ubezpieczeniach i inwestowaniu oszczędności. Do tej pory powstało już sześć takich miejsc w całej Polsce.

Sieć placówek Aviva dla Rodziny rozwija się w systemie partnerskim. Szczegóły dotyczące współpracy biznesowej z tą marką znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram