Nie przegap – nowy numer Franczyza&Biznes w Twoim kiosku!

Data dodania: 3 lipca 2017
Kategoria:
Foto: Franczyza&Biznes
Nie przegap – nowy numer Franczyza&Biznes w Twoim kiosku!

Drodzy czytelnicy, w kioskach i salonach prasowych można już kupić nowy numer magazynu Franczyza&Biznes. A w nim – wywiady, porady, pomysły na własny biznes i wiele innych ciekawych informacji.

Najnowsze wydanie magazynu, jak i poprzednie numery będzie można też kupić w wersji elektronicznej na naszej stronie internetowej. A co w kolejnym numerze?

Raport - „Tanie franczyzy mają moc” - temat zainteresuje m.in. tych, którzy chcieliby rozpocząć własny biznes inwestując stosunkowo niewielką kwotę.

W temacie numeru zajrzeliśmy do kuchni – w artykule pt. „Nowa twarz gastronomii” pokazaliśmy, jak się zmienia branża gastronomiczna i czego oczekują od restauratorów klienci.

Przygotowaliśmy też porady na temat tego, jak otworzyć szkołę tańca, sklep zoologiczny i biuro turystyczne.

W magazynie Franczyza&Biznes nie zabrakło również wywiadów. Porozmawialiśmy m.in. z Jackiem Szkólskim, współwłaścicielem największej sieci oferującej produkty kontaktologiczne Twoje Soczewki, z członkiem zarządu Grupy Eurocash Pedro Martinho oraz przedsiębiorcami, którzy zdecydowali się zbudować własny biznes w oparciu o franczyzę – Skok Stefczyka, Makarun i Coffeeloffee.

Dodatkowo, w najnowszym numerze znajdziecie wiele porad, takich jak: odkrywanie prawdy o franczyzodawcy, jak zostać franczyzodawcą, co jest istotą franczyzy i co należy zrobić, by osiągnąć sukces działając w ramach sieci franczyzowej

A na koniec – baza ponad 130 sprawdzonych systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design