Nie płać ZAIKS-owi - zrób własne radio

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: sxc.hu

Duża sieć placówek franczyzowych generuje spore koszty obsługi - wlicza się w nie np. har... tantiemy, jakie trzeba płacić za puszczanie muzyki. Ale sytuację można również odwrócić - własne radio jest tańsze i pozwala na emitowanie reklam.

Taką drogą podąża sieć sklepów SPAR. Projekt Radio SPAR zgodnie z założeniem systematycznie zwiększa swój zasięg i wchodzi do kolejnych sklepów sieci. Aktualnie sześćdziesiąt sześć placówek emituje swoim klientom treści radia SPAR - wkrótce dołączą do nich kolejne.

Radio SPAR to dedykowana sklepom SPAR usługa nakierowana na reklamę produktów dostępnych w ofercie sieci za pośrednictwem muzyki i komunikatów emitowanych w sklepie. Projekt, który powstał z myślą o poszerzeniu kanałów dotarcia z przekazem marketingowym, okazał się pomocny również dla samych właścicieli sklepów SPAR, którzy do tej pory chcąc puszczać muzykę w swojej placówce zmuszeni byli uiszczać opłaty do ZAIKS-u. Dzięki Radiu SPAR obowiązek ten przejęła na siebie sieć.

- Zależało nam, aby połączyć przyjemne z pożytecznym czyli sprawić, że zakupy w SPAR dzięki przyjemnym dla ucha dźwiękom będą upływały klientom w miłej atmosferze oraz na bieżąco dostarczać informacji o najnowszych promocjach, akcjach i wydarzeniach, jakie organizujemy – mówi Łukasz Michalak, Specjalista ds. Marketingu SPAR odpowiedzialny za projekt Radia SPAR. – Stopniowo będziemy wdrażać radio do kolejnych sklepów, docelowo chcemy, aby cała sieć korzystała z usługi, która jest świetnym alternatywnym rozwiązaniem dla sklepów chociażby z powodu opłaty, która w porównaniu z opłatami na rzecz ZAiKS, STOART, ZPAV, jest wyjątkowo atrakcyjna – dodaje Łukasz Michalak.

Radio to jeden z wielu wdrażanych przez sieć projektów SPAR, które mają na celu usprawnienie funkcjonowania sieci na różnych płaszczyznach. To również odpowiedź na zmieniające się postawy konsumentów i wyjście naprzeciw ich rosnącym oczekiwaniom.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram