Nie otworzysz Mr Hamburgera w pomorskim...

Data dodania: 16 kwietnia 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Mr Hamburger w Tarnowskich Górach

...bo będzie to robił Global Investment Consulting. Firma uzyskała wyłączność sieci Mr Hamburger na ten region i to ona zajmie się otwieraniem nowych placówek. Pierwszy lokal zostanie otwarty już w Dzień Kobiet w Kościerzynie w Galerii Kościerskiej.

To efekt porozumienia jakie spółka Mr Hamburger zawarła w styczniu ze swoim franczyzobiorcą z Gdańska, na mocy którego podpisana została umowa franczyzowa z wyłącznością na województwo pomorskie.

Franczyzobiorca Mr Hamburger spółka Global Investment Consulting, zobowiązała się do uruchomienia w roku 2014 czterech nowych lokali. Trwają już zaawansowane rozmowy na temat warunków najmu z kilkoma innymi galeriami z terenu województwa pomorskiego.

Spółka Mr Hamburger prowadzi zaawansowane rozmowy z kilkunastoma potencjalnymi partnerami z terenu całego kraju. Wynikiem tych rozmów będzie powiększenie w niedługim czasie sieci franczyzowej „Mr Hamburger” o kilka nowych lokali.

Mr Hamburger jest jedną z bardziej rozpoznawalnych marek działających w sektorze usług gastronomicznych, w szczególności na terenie województwa śląskiego. Firma działa od ponad dwudziestu lat (pierwszy punkt Mr Hamburger powstał w 1990 roku) i była pionierem na rynku fast food na długo przed wejściem dużych zagranicznych koncernów.

Od lipca 2012 roku siecią Mr Hamburger zarządza nowo powołana spółka Mr Hamburger Sp. z o.o., której działania koncentrują się na intensywnym rozwoju sieci punktów gastronomicznych pod niezmienioną nazwą Mr Hamburger. W niedługim czasie faktem stanie się połączenie Mr Hamburger Sp. z o.o., która jest właścicielem sieci barów easy food Mr Hamburger z notowaną na New Conect spółką Mr Hamburger S.A.. Połączenie to powinno nastąpić w I kwartale 2014r.

Pod logo Mr Hamburger działa obecnie 18 lokali „easy food”. Siedem z nich jest lokalami własnymi a 11 prowadzą franczyzobiorcy.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram