Nie ma terminu budowy pomorskiego hotelu spa Dr Irena Eris

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris

Twórczyni marki kosmetycznej Dr Irena Eris planuje budowę hotelu spa na Pomorzu. Obiekt oferujący ekskluzywne usługi ma powstać na zakupionej działce przy granicy Świnoujścia i Międzyzdrojów. Nie jest jednak znany termin rozpoczęcia inwestycji.

Hotele spa Dr Ireny Eris już są w Krynicy-Zdroju, Wzgórzach Dylewskich i Polanicy-Zdroju. Kolejny hotel z basenem i Kosmetycznym Instytutem Dr Irena Eris ma być wybudowany na działce przy granicy Świnoujścia i Międzyzdrojów. Nie wiadomo jednak kiedy ruszą prace budowlane. Katarzyna Szymkiewicz, konsultant PR w spółce Hotele SPA Dr Irena Eris w rozmowie z Franczyzawpolsce.pl zaznacza, że nie ma na razie planów uruchomienia budowy.

Na działce zakupionej w Świnoujściu obecnie nie jest planowana i prowadzona żadna inwestycja. W tej chwili koncertujemy się na zakończeniu projektu w Polanicy-Zdroju, otwarcie tego hotelu zaplanowane jest na koniec 2014 roku – dodaje Katarzyna Szymkiewicz.

Foto: Dr Irena Eris

Dr Irena Eris rozwija zarówno własną sieć Kosmetycznych Instytutów, jak i franczyzową.

W polskiej branży spa jesteśmy prekursorami. Pierwszy hotel spa zbudowaliśmy w 1997 roku w Krynicy Zdroju. Ludzie z branży pukali się w czoło widząc co robimy - z kosmetyków przenosimy się do hotelarstwa… Ja jednak wiedziałam czego chcę. Okazało się, że taka formuła jest potrzebna i nasz hotel w Krynicy, oferujący masę różnorodnych zabiegów bardzo się rozrósł – powiedziała nam dr Irena Eris.

Obecnie w sieci Kosmetycznych Instytutów tej marki działają 24 placówki, w tym dwie hotelowe.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram