Nie ma ratunku dla Reportera

Autor: Redakcja
Data dodania: 24 czerwca 2009
Kategoria:
reporter_logo.jpg

reporter_logo.jpgNa początku maja w jednym z wywiadów Marcin Juzoń, prezes Reportera ujawnił, że jest fundusz privte equity, który chciałby przejąć kontrolę nad Reporterem i dokapitalizować spółkę. Dziś już wiemy, że inwestor się wycofał.

Kwota kilkudziesięciu milionów złotych, bo o takiej była wówczas mowa, byłaby dla spółki zbawieniem. Tymczasem dziś na łamach Pulsu Biznesu Juzoń przyznaje, że fundusz wycofał się z negocjacji. - Jesteśmy w trudnej sytuacji, więc negocjowanie przez prasę nie ma sensu. Nie wszystkie drogi zostały zamknięte. Rozmawiamy, choć bez inwestora też możemy sobie poradzić – mówi Marcin Juzoń, prezes Reportera. - Bez komentarza. Co ja mogę powiedzieć. Dwa miesiące pracy poszły na marne. Trudno. Pracujemy dalej – dodaje Mariusz Klimek, właściciel Reportera. My także próbowaliśmy skontaktować się z przedstawicielem spółki. Osoba odpowiedzialna za kontakt z mediami poinformowała nas jedynie, że „nie może w tej chwili w pełni odpowiedzieć na nasze pytania, gdyż dotyczą one spraw finansowych spółki i jej przyszłości na rynku itp.”.

Pomyśleć, że jeszcze w 2008 roku Reporter zapowiadał giełdowy debiut i rozwój międzynarodowej sieci.

Agnieszka Grabuś, 24 czerwca 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram