Nie chcesz płacić za przystąpienie do sieci? Sprawdź, kto nie pobiera takiej opłaty

Data dodania: 13 listopada 2015
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: freeimages.com

Dla tych, którzy mają doświadczenie w księgowości i chcą rozwinąć własną firmą ze wsparciem silnego partnera jest możliwość przystąpienia do sieci biur rachunkowych bez ponoszenia opłat wstępnych.

Marka taniarachunkowosc.pl, która istnieje na rynku od 2008 roku nie pobiera również opłaty marketingowej i nie wymaga określonej minimalnej kwoty inwestycji. Franczyzobiorcy tego systemu uiszczają natomiast opłatę bieżącą, która wynosi 5% od obrotu netto.

– Obecnie mamy jednostkę własną oraz 9 biur franczyzowych. W 2016 roku będziemy kłaść duży nacisk na rozwój naszej sieci franczyzowej. Nie widzimy innego kierunku rozwoju naszej firmy. Jako pojedyncze biuro osiągnęliśmy bardzo wiele i można śmiało powiedzieć, że podbiliśmy lokalny rynek. Uznaliśmy, że nadszedł czas, by nasz mały sukces wykorzystać właśnie we franczyzie. Dlatego też pokładamy w tym bardzo duże nadzieje i to jak będzie rozwijała się nasza firma zależy w tym momencie głównie od tego, w jakim tempie będzie udawało się nam pozyskiwać nowych franczyzobiorców. Z ofertą franczyzową mocno ruszyliśmy dopiero od września tego roku, więc 2016 rok będzie dla nas pod tym względem kluczowy – mówi nam Emil Górski z firmy taniarachunkowosc.pl.

Wśród korzyści dla franczyzobiorców przystępujących do tego systemu są m.in. możliwość pracy pod szyldem znanej i silnej marki, fachowe wsparcie i doradztwo oraz korzystanie z marketingu, promocji, reklamy i funkcjonalności strony marki taniarachunkowosc.pl®.

O szczegółach współpracy z taniarachunkowosc.pl można dowiedzieć się wchodząc do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram