New Smoke: Cigger daje popalić!

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 maja 2012
Kategoria:
Cigger

Elektroniczne e-papierosy mają być alternatywą dla niezdrowego palenia – nie zawierają substancji smolistych, co za tym idzie łatwiej rzucić palenie. Ponadto jest to gadżet, który przyciąga uwagę.

Firma New Smoke s.c., do której należy marka Cigger oferująca papierosy elektroniczne, w maju 2012 roku otworzyła wyspy handlowe w Centrum Handlowym Alfa w Białymstoku, w Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu i Galerii Głogów. Jeszcze w tym miesiącu planowane jest otwarcie kolejnego sklepu, w galerii Alfa w Olsztynie.

- Naszym zamiarem jest utworzenie do końca roku w galeriach handlowych około 30 punktów sprzedaży w systemie partnerskim - mówi Artur Rajzner, dyrektor New Smoke s.c. - Prowadzimy  intensywne rozmowy z potencjalnymi partnerami. W najbliższym czasie obecni będziemy między innymi w Łodzi.

Punkty sprzedaży Cigger mają około 10 mkw. powierzchni. Elektroniczne papierosy marki Cigger sprzedawane są obecnie w kilku salonikach firmowych oraz w około 40 punktach franczyzowych na terenie kraju. Minimalna kwota potrzebna do otwarcia punktu partnerskiego wynosi 9 tys. zł. Na rynku marka Cigger obecna jest od grudnia 2011 roku.

Wyroby sprzedawane przez  Cigger zastępują tradycyjne papierosy.  Zawierają nikotynę,  ale nie wydzielają dymu. Można je palić w miejscach publicznych, bowiem nie pachną i nie emitują substancji smolistych. Firma obok e-papierosów posiada w ofercie wkłady, atomizery, liquidy, baterie oraz innego typu akcesoria. Produkty Cigger dostępne są także w sprzedaży internetowej za pośrednictwem e-sklepu.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram