Neonet stawia na rozwój sklepów franczyzowych i własnych

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 sierpnia 2012
Kategoria:
neonet2

neonet2

Obecnie w ramach sieci firmy Neonet prowadzącej sieć sprzedaży hurtowej i detalicznej sprzętu RTV, AGD, IT działa 248 sklepów własnych i 153 franczyzowych. Firma koncentruje się na rozwoju sieci głównie w lokalizacjach mających poniżej 200 tysięcy mieszkańców.

Rozwojowi sieci towarzyszą także kolejne modernizacje, odpowiadające na zmieniające się trendy i rosnące oczekiwania konsumentów. Firma stawia przede wszystkim na nowe rozwiązania w formacie sklepów oraz stałe poszerzanie asortymentu, gdyż oferta w małych miejscowościach nie może odbiegać od tej w największych miastach, a jednocześnie – powinna obejmować typowe dla lokalnych sklepów korzyści, np. niższe niż w hipermarketach ceny.

Neonet nadal będzie liderem, jeśli chodzi o politykę niskich cen – które są możliwe dzięki niższym kosztom funkcjonowania. Nowy format, wprowadzany pilotażowo we flagowych salonach, to m.in. nowocześniejszy design, funkcjonalne przestrzenie, lepsza i łatwiejsza dostępność produktów dzięki ekspozycji otwartej czy też sprzedaż bezpośrednio z magazynów logistycznych przy wykorzystaniu specjalnych aplikacji na tablety.

Neonet cały czas rozwija sieć własną i franczyzową co stanowi o tym, że pozostaje liderem pod względem liczby sklepów w branży RTV/AGD.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram