Nawet cztery nowe salony Jean Louis David rocznie

Autor: Redakcja
Data dodania: 12 lutego 2013
Kategoria:

Jean_Louis_David_salonJean Louis David, francuska sieć salonów fryzjerskich planuje w Polsce dalszą, zrównoważoną ekspansję. Plany Provalliance Poland sp. z o. o., właściciela marki w naszym kraju, zakładają 3-4 nowe placówki rocznie.

Obecnie w ramach sieci Jean Louis David działają w Polsce 52 salony, z czego 44 to placówki własne, 8 prowadzonych jest przez franczyzobiorców. Spółka otwiera salony w centrach i galeriach handlowych bądź przy ulicach dużych miast w Polsce, powyżej 300 tys. mieszkańców. Przeciętna powierzchnia każdego z nich waha się od 50 do 70 mkw. Na inwestycję w taki salon trzeba przeznaczyć ok. 350 tys. zł, zaś jej zwrotu można oczekiwać w okresie ok. 3 lat.

Jean Louis David jest jedną z największych sieci salonów fryzjerskich rozwijających się poprzez franczyzę w naszym kraju. Do czołówki zalicza się także Trendy Fashion Hair, Berendowicz & Kublin oraz Camille Albane.

Provalliance jest właścicielem sieci Jean Louis David. Obecnie na świecie prowadzi 2,4 tys. salonów w 25 krajach i obsługuje blisko 30 mln klientów rocznie. Provalliance Poland sp. z o. o. oprócz salonów Jean Loius David jest także właścicielem marki Lovely Look.

Adam Gieras

Jean Louis David w bazie sieci

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram