Naturhouse blisko setki

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 grudnia 2010
Kategoria:
Naturhouse_centrum_dietetyczneHiszpańska sieć centrów dietetycznych powiększyła się w tym roku w Polsce o 34 placówki. Plan na 2011 rok zakłada nawet jeszcze szybsze tempo rozwoju.

- Naturhouse kończy rok z 94 funkcjonującymi centrami dietetycznymi, z czego 10 to placówki własne firmy. W bieżącym roku odnotowaliśmy ogólny wzrost sprzedaży. A potwierdzeniem dobrego funkcjonowania wielu z naszych placówek może być fakt, iż kilku z naszych dotychczasowych franczyzobiorców otwiera kolejne punkty - mówi Sebastian Gorący, kierownik regionalny w Naturhouse Polska.

Naturhouse to sieć placówek pomagających klientom zgubić zbędne kilogramy. Każda jednostka zatrudnia dietetyka i sprzedawcę. Porady dietetyka sa bezpłatne. Klient płaci jedynie za suplementy diety, które są dobierane indywidualnie do jego potrzeb i które może dostać tylko w sieci Naturhouse.

- W roku 2011 mamy zamiar otworzyć 40 kolejnych centrów dietetycznych, zapewniając dostęp do naszej oferty klientom z miast o wielkości 50-70 tys. mieszkańców. Planujemy także zwiększenie liczby placówek w dużych miastach, aby w większym stopniu wykorzystać możliwości rynku, jakie one dają - zapowiada Sebastian Gorący.

Do otwarcia takiej placówki niezbedny jest lokal o powierzchni ok. 50 mkw. w atrakcyjnej lokalizacji oraz kapitał rzędu 60-95 tys. zł. Najlepszym momentem na otwarcie Naturhouse jest późna zima i wczesna wiosna, gdyż najwięcej osób decyduje się wówczas na dietę.

- Placówka uruchomiona w takim momencie może osiągnąć rentowność już w pierwszym miesiącu. Lepiej jednak nie zakładać na 100 procent, że tak będzie. Dlatego zawsze radzimy naszym przyszłym franczyzobiorcom, aby zabezpieczyli środki na działalność przez pierwsze trzy miesiące. Szacujemy, że zwrot z inwestycji osiągany jest po 6-10 miesiącach - wyjaśnia Sebastian Gorący.

Joanna Cabaj - Bonicka

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram