Naturalna Medycyna uruchamia sieć franczyzową

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 stycznia 2013
Kategoria:
naturalna_medycyna001
Rynek produktów naturalnych rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie, dlatego Naturalna Medycyna – firma znana do tej pory z prowadzenia sklepu internetowego oferującego suplementy diety – postanowiła rozszerzyć swoją działalność. Właśnie ruszyły prace nad budową sieci franczyzowej marki.

 Dzisiejsza żywność, ze względu na dodatki spożywcze i obróbkę termiczną, staje się coraz mniej wartościowa i trudno przyswajalna przez organizm ludzki. Coraz więcej osób skłania się ku zdrowemu stylowi życia, poszukując na rynku produktów bogatych w niezbędne witaminy i minerały. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom powstała Naturalna Medycyna.

Sieć sklepów franczyzowych w branży suplementów diety i naturalnych kosmetyków w Polsce wciąż nie jest jeszcze rozwinięta. Dzięki temu Naturalna Medycyna jest w stanie konkurować z najlepszymi, teraz także za pośrednictwem franczyzobiorców. Plusem działania w sieci jest możliwość otrzymania dużo niższej ceny przy zakupie produktów, a co się z tym wiąże zachowania większej konkurencyjności i wyższych zarobków. Swoim franczyzobiorcom firma oferuje pełne wsparcie logistyczne w procesie uruchamiania i prowadzenia sklepu. Przez cały czas można też liczyć na specjalistów-konsultantów, którzy pomogą w bieżących sprawach organizacyjnych.
.
Franczyzobiorca nie musi mieć doświadczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej, znajomość branży medycznej też nie jest wymagana. Do prowadzenia sklepu potrzebny jest wkład finansowy w wysokości ok. 30 tys. zł, z czego 15 tys. zł to kwota, na którą franczyzobiorca otrzyma ponad 300 pozycji z palety produktów na start. Pozostała część przeznaczona jest na wynajem i urządzenie lokalu oraz zakup niezbędnych sprzętów, m. in. kasy fiskalnej. Lokal przeznaczony na sklep powinien znajdować się w dobrej lokalizacji, zapewniającej duży przepływ klientów, np. w centrum handlowym.
.
Adam Gieras
.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram