Nasz Sklep kupił Rabat Service

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 października 2013
Kategoria:
naszsklep_logo

21 mln zł - tyle zapłaciła Grupa Kapitałowa Specjał za pośrednictwem spółki Nasz Sklep za Rabat Service. To o 10% mniej, niż żądał syndyk w poprzednich przetargach.

Rabat Service to jedna ze spółek, które pozostały po upadku Bomi. Jest właścicielem m.in. LD Holding, który zarządza siecią 1300 sklepów pod szyldem eLDe, Livio i Sieć 34. Dzięki akwizycji Grupa Kapitałowa Specjał (Nasz Sklep, Delikatesy Sezam i Lubazo) zrzeszać będzie łącznie 3800 placówek.

Grupa Kapitałowa Specjał przechodzi właśnie restrukturyzację. Zmniejszyła się liczebność kadry zarządzającej, usprawniono wszystkie procedury - od systemu zakupów, przez magazynowanie i logistykę, po współpracę z odbiorcami. Prezes GK Specjał, Krzysztof Tokarz, zapowiada również wprowadzenie dużej liczby marek własnych, które mają stanowić nawet 10% obrotów Grupy. Spółka ma na to odpowiednie środki, według Krzysztofa Tokarza, dysponuje nadpłynnością finansową.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram