Największa sieć prawnicza poszukuje udziałowca

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 kwietnia 2008
Kategoria:
KRISLEX Kancelarie Doradców Prawnych pierwsza i największa sieć kancelarii prawnych w Polsce działająca na rynku od 2003 roku poszukuje udziałowca. 

KRISLEX to przedsięwzięcie warte 10 mln zł, w tym sama marka według wyceny SIMP – ZORPOT 6.1 mln zł. Trzon przychodów sieci stanowią wpływy z opłat licencyjnych za prowadzenie kancelarii pod marką KRISLEX. Oferta objęcia udziałów skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.

Zdaniem Prezesa Zarządu spółki zarządzającej siecią kancelarii Jerzego Friedricha „Obecność zewnętrznego udziałowca z pewnością przyniesie naszym kancelariom wiele korzyści i przyspieszy proces otwierania oddziałów na terenie kraju, a samemu udziałowcy zagwarantuje wysoką dywidendę z naszej działalności”.

Sieć kancelarii KRISLEX planowo ma składać się z 269 oddziałów w 163 miejscowościach będących siedzibą Sądu Rejonowego. Dotychczas sprzedano 39 licencji z czego 20 kancelarii prowadzi usługi, pozostałe przygotowują się do otwarcia. Planowane wpływy sieci kancelarii z opłat licencyjnych w okresie najbliższych dwóch lat wyniosą 9,6 mln zł. Firma poszukuje przedsiębiorców zainteresowanych prowadzeniem prestiżowej kancelarii doradców prawnych na zasadach franchisingu w oparciu o własną działalność gospodarczą.

Źródło: informacja prasowa

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram