Najnowsze wydanie Franczyza&Biznes już w sprzedaży

Data dodania: 13 września 2021
Kategoria:
F&B_05_2021_okladka

W nadchodzącym numerze, jak zwykle, prezentujemy bogaty wachlarz treści. Dla naszych wiernych Czytelników przygotowaliśmy artykuły pełne wartościowych wskazówek, mądrych porad oraz inspirujących wywiadów.

"Biznes w Cieniu Pandemii" - tytuł nawiązujący do słynnej powieści hiszpańskiego autora, jednak to nie fikcja literacka, a rzeczywistość, która od ponad 1,5 roku wpływa na nasze życie. Minęły wakacje - czas spokoju, ale i niepewności co do przyszłości ostatniego kwartału roku. Dla wielu sektorów gospodarki to okres kluczowy, kiedy działalność osiąga szczytowe wyniki. Czy tak będzie i tym razem? Przyszłość pokaże.

Jednak pomimo trudności, biznes wciąż się rozwija. Obserwujemy narodziny nowych franczyz i umacnianie się pozycji tych już istniejących. Wiedza połączona z doświadczeniem sprawia, że franczyza zyskuje na znaczeniu.

Zdrowie na Pierwszym Miejscu - opowiada o tym para Ania i Alan Rzepczyk, założyciele Warzywiarni. W naszym wywiadzie dzielą się historią stworzenia najlepszego wege burgera w stolicy.

Franczyza - Kompromis, Którego Nie Ma. Dlaczego kodeks dobrych praktyk w franczyzie okazuje się nieskutecznym rozwiązaniem dla obu stron - analiza eksperta z Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych (arss).

Sektor Kosmetyczny pod Lupą - jak branża usług beauty poradziła sobie w pandemii?

Moda na Dziecięce Produkty - branża, która zawsze jest aktualna.

Wyzwania Rynku HoReCa - jak niedobory kadrowe wpłyną na konsumentów?

Franczyzy Apteczne w Niepewności - konflikt między decyzjami GIF i UOKIK.

W najświeższym numerze również rozmowy z przedsiębiorcami działającymi w ramach franczyz, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami w sieciach takich jak Caterina oraz Bricomarche.

I jak zawsze, baza sprawdzonych pomysłów na własny biznes franczyzowy!

Magazyn Franczyza&Biznes - Już w Sprzedaży! Dostępny w Empik, InMedio, Relay, Ruch, Kolporter oraz w naszym e-sklepie.

Życzymy inspirującej lektury!

Redaktor Naczelna

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design