Najnowsze wydanie Franczyza&Biznes już w sprzedaży

Autor: MK
Kategoria:

W kolejnym wydaniu jak zawsze dużo do poczytania. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wartościowe teksty, porady i wywiady.

"Biznes w czasach zarazy" - brzmi prawie jak znana powieść hiszpańskiego pisarza, ale niestety to nie fikcja, a rzeczywistość, która towarzyszy nam już przeszło 1,5 roku. Za nami wakacje, czas względnego spokoju, ale i niepokoju, co przyniesie ostatni kwartał tego roku. A trzeba pamiętać, że dla wielu branż to tak zwane "żniwa", podczas których można wejść na najwyższe obroty w firmie. Czy tak się stanie. Tego nie wie nikt.

Mimo wszystko biznes się rozwija. Powstają nowe koncepty franczyzowe, a już istniejące firmy podpisują kolejne umowy franczyzy.
Wiedza w połączeniu z doświadczeniem powoduje, że to właśnie franczyza zyskuje na popularności.

Niektórzy wybierają kierunek na zdrowie. Jak Ania i Alan Rzepczyk, twórcy konceptu Warzywiarnia, którzy w wywiadzie numeru opowiadają jak udało im się stworzyć najlepszego wege burgera w Warszawie.

Kompromis którego nie ma, czyli o tym, dlaczego kodeks dobrych praktyk we franczyzie to nieudany kompromis, który nie jest w stanie pogodzić interesów zarówno franczyzobiorców jak i franczyzodawców - analiza prawna eksperta z Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych (arss).

W raporcie numeru prześwietlamy branżę usług kosmetycznych, która pandemię odczuła dość dotkliwie. Jak sobie poradziła?

Branża która nie wychodzi z mody - sklepy oferujące produkty dla dzieci.

Czy braki kadrowe HoReCa uderzą rykoszetem w klienta?

Konflikt między decyzjami GIF i UOKIK powoduje niepewność wśród właścicieli aptek franczyzowych.

W najnowszym numerze nie zabrakło też rozmowy z przedsiębiorcami, którzy opowiadają dlaczego zdecydowali się na działalność w ramach sieci franczyzowej i co z tego wyszło. Swoim doświadczeniem dzielą się franczyzobiorcy konceptów – Caterina oraz Bricomarche.

I tradycyjnie, baza sprawdzonych pomysłów na własny biznes na licencji!

Nowy numer magazynu Franczyza&Biznes dostępny w sieci Empik, InMedio, Relay, Ruch, Kolporter oraz w naszym e-sklepie.

Miłej lektury!

Redaktor Naczelna

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram