Nadchodzą zmiany na polskim rynku odzieżowym

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Forever 21

Foto: Forever 21

Na polskim rynku odzieżowym szykują się zmiany. O działalności w naszym kraju myśli jeden z największych koncernów w Stanach Zjednoczonych.

Forever 21, jeden z największych koncernów odzieżowych w Ameryce, z przychodami sięgającymi blisko 4 mld dolarów, planuje wejść do Polski. To piąty największy dystrybutor odzieży w USA, który szykuje się do dużej ofensywy licząc na podwojenie swoich wyników sprzedażowych. Firma zamierza do 2017 roku otworzyć około 600 sklepów, co ma jej pomoc w przekroczeniu bariery 8 mld dolarów przychodów – poinformował „Puls Biznesu”.

Spółka podała w komunikacie, że 50 spośród 600 sklepów zamierza otworzyć w największych miastach Niemiec, Francji, Włoch, Portugalii, Holandii, Czech oraz Polski.

Forever 21 to powstała przed ponad 30 laty firma, która ma w tej chwili ponad 600 sklepów w obu Amerykach, Azji i Europie. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży ubrań, akcesoriów i produktów upiększających, które charakteryzują się niską ceną.

W 2014 roku firma osiągnęła 3,85 mld dolarów przychodów. Amerykański „Forbes” umieścił Forever 21 na 118. miejscu listy największych prywatnych spółek w Stanach Zjednoczonych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram