Nabór na nietypowe stanowisko w sieci handlowej

Autor: Redakcja
Data dodania: 17 listopada 2015
Kategoria:
Foto: freeimages.com

Kogo zatrudniają sieci handlowe w okresie świątecznym? Sklep Tesco w miejscowości Wrexham w północnej Walii ogłosił nabór na dosyć nietypowe stanowisko.

Jak informuje „The Guardian”, w Tesco trwa nabór na stanowisko rozplątywacza lampek choinkowych. W ogłoszeniu podano, że idealnego kandydata powinna cechować wytrwałość i cierpliwość. Kandydat do pracy powinien także „z entuzjazmem podchodzić do świąt Bożego Narodzenia”.

Jednak główne kryterium dotyczy konkretnych umiejętności. Kandydat musi udowodnić, że potrafi rozplątać trzymetrowy kabel z lampkami choinkowymi w czasie krótszym niż trzy minuty.

Do obowiązków osoby, której zostanie powierzone to nietypowe stanowisko, będzie należało rozplątywanie około 60 kabli z lampkami choinkowymi dziennie. Nie będzie to jednak praca na rzecz sklepu, ale jego klientów. Taką usługę dyrekcja hipermarketu z Wrexham chce zaoferować każdemu, kto jest sfrustrowany niemożnością samodzielnego rozplątania kabla.

Usługa będzie świadczona klientom Tesco za darmo. O realizacji zleceń będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Ciekawe czy w Polsce pojawi się podobna oferta. Dla niektórych było by to sporym udogodnieniem.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram