Naatu uruchamia sprzedaż OZE we franczyzie

Data dodania: 3 lipca 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Naatu uruchamia sprzedaż OZE we franczyzie

Naatu, pierwsza w Polsce sieć franczyzowa na rynku sprzedaży odnawialnych źródeł energii (OZE), oferująca technologię fotowoltaiczną planuje pozyskać w tym roku 4 franczyzobiorców. W ciągu kolejnych 1,5 roku chce mieć łącznie 16 partnerów biznesowych.

Naatu jest właścicielem jedynego, polskiego rozwiązania w postaci kompleksowego systemu monitoringu poprawności działania i optymalizacji wydajności instalacji systemu fotowoltaicznego IZIHome®. Posiada własne Centrum Kompetencji szkolące projektantów, instalatorów i serwisantów.

Oferta systemów fotowoltaicznych Naatu® składa się z podzespołów zakupionych od sprawdzonych dostawców, na które właściciel marki, posiadając ekskluzywne warunki współpracy oferuje najlepsze na rynku ceny w porównaniu do jakości oraz wartości dodanych - wynikających z zastosowania tego typu urządzeń.

Jak powiedział nam Bartłomiej Steczowicz, prezes zarządu Teraz Energia, właściciel Naatu, do końca tego roku firma liczy na pozyskanie 4 franczyzbiorców, a w ciągu najbliższych 18 miesięcy szesnastu łącznie.

Chcemy też pozyskać kilku dużych agentów sprzedaży, którzy będą wspierać działalność franczyzobiorców, pozyskując dla nich klientów – zaznacza właściciel konceptu.

Bartłomiej Steczowicz podkreśla, że idealny kandydat na franczyzobiorcę to osoba doświadczona w prowadzeniu działalności gospodarczej w skali kilku powiatów. Najlepszym kandydatem będą firmy działające z sukcesem w branżach usługowych, rozważające dywersyfikację biznesu. Jednym z atutów przystąpienia do sieci franczyzowej jest to, że koncept nie ma bezpośredniej konkurencji.

Konkurencja jest tylko w teorii. Dwie firmy deklarują chęć budowy takiej sieci partnerskiej. Z praktycznego punktu widzenia projekty te nie wyszły poza fazę koncepcyjną i firmy nie mają gotowej kompleksowej oferty dla franczyzobiorców – dodaje Bartłomiej Steczowicz.

Fotowoltaika, czyli pozyskiwanie prądu elektrycznego ze światła słonecznego to technologia, która pozwala na ogromne oszczędności energii elektrycznej. Rynek fotowoltaiki jest względnie młodym rynkiem w Polsce, ale ostatnie zmiany w prawie i programy dofinansowania zarówno ze środków unijnych, jak i krajowych stymulują rozwój tez branży.

Zainteresowanych nawiązaniem współpracy z firmą Teraz Energia, właścicielem konceptu franczyzowego Naatu, zapraszamy do naszej bazy systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram