Nowakowski zamiast Friends

Data dodania: 25 lipca 2016
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Nowakowski Gorąco Polecam
Rośnie sieć piekarnio-kawiarni.

Dwa kolejne lokale Nowakowski Gorąco Polecam pojawiły się w Warszawie. Zostały one zaprojektowane według nowego konceptu, który powstał po przejęciu sieci Friends.

Przypomnijmy, że fundusz Capital36 wraz ze wspólnikami zdecydował o sprzedaży spółki Friends Taste Your Time, która jest właścicielem dziesięciu kawiarni. W wyniku transakcji sieć Friends przeszła do spółki Nowakowski Gorąco Polecam.

Jak powiedział Wojciech Szczepaniak, przewodniczący komitetu inwestycyjnego funduszu Capital36, oferta grupy Nowakowski Gorąco Polecam spełniła oczekiwania funduszu, który  zdecydował się o wyjściu z tej inwestycji.

Pierwsza piekarnia z logo Nowakowski Gorąco Polecam została otwarta w 2006 roku. Trzy lata później firma uruchomiła ofertę franczyzy. Obecnie sieć składa się z około 40 lokali. Minimalna kwota potrzebna na otwarcie własnej piekarnio-kawiarni pod szyldem Nowakowski Gorąco Polecam wynosi 80 tys. zł.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram