Myślisz o własnym sklepie GRENE, ale nie wiesz jak zacząć?

Data dodania: 6 października 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Grene
Myślisz o własnym sklepie GRENE, ale nie wiesz jak zacząć?

Najlepiej przyjść na spotkanie Drzwi Otwarte GRENE. Zapisz się, by dowiedzieć się więcej na temat sprawdzonego systemu franczyzowego.

Drzwi Otwarte odbędą się 11 października br. – Osoby, które zarejestrują się na to spotkanie dowiedzą się o możliwościach podjęcia współpracy franczyzowej w ramach specjalistycznej sieci sklepów rolniczo-technicznych GRENE. Opowiemy o wsparciu, z którego korzystają nasi franczyzobiorcy - chodzi o m.in. wsparcie logistyczne, magazynowe, marketingowe, sprzedażowe. Spotkanie będzie miało kameralny charakter, aby każda osoba zainteresowana otwarciem sklepu pod naszą marką, mogła otrzymać wszystkie potrzebne informacje. Dlatego wymagana jest rejestracja – mówi Jacek Wróbel, specjalista ds. marketingu GRENE.

Ponadto, Drzwi Otwarte to szansa na poznanie asortymentu sklepów rolniczo–technicznych GRENE, otrzymanie informacji jaka lokalizacja jest najlepsza, jakie są nakłady inwestycyjne oraz jak wygląda proces rekrutacji i otwarcia sklepu. Uczestnicy spotkania odwiedzą też sklep modelowy w Koninie.

Miejsce spotkania:
Modła Królewska, ul. Skandynawska 1, 62-571 Stare Miasto

Plan dnia:
10:00 – Powitanie Gości
10:15 – 12:15 – Prezentacja systemu franczyzowego GRENE
12:30 – 13:30 – Wycieczka po firmie
13:45 – 15:00 – Wizyta w sklepie modelowym w Koninie
15:00 – Rozmowy indywidualne

Aby wziąć udział w Drzwiach Otwartych wystarczy tylko wypełnić krótki formularz. Udział jest całkowicie darmowy i niezobowiązujący.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram