Myślisz o własnej pizzerii? Tu otrzymasz piec do pizzy za 1 zł

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Biesiadowo
Biesiadowo oferuje piece do pizzy za symboliczne 1 zł.

Ogólnopolska sieć pizzerii rozwijająca się we franczyzie uruchomiła promocję dla nowych franczyzobiorców. Ci, którzy podpiszą umowę w okresie wakacji otrzymają piec do wypieku pizzy za symboliczne 1 zł.

W okresie wakacji przygotowaliśmy ofertę skierowaną do osób chcących otworzyć własny biznes. Przedsiębiorcy, którzy dołączą do sieci Biesiadowo do końca sierpnia tego roku, na dobry początek współpracy otrzymają piec do wypieku pizzy za symboliczne 1 zł. Oferta jest dostępna od 11 lipca i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tworzymy atrakcyjne warunki, które mają ułatwić otworzenie własnej pizzerii przy jak najniższych kosztach inwestycji – mówi nam Paulina Pacholczyk, specjalista ds. Public Relations w firmie Wojtex, do której należy sieć pizzerii Biesiadowo.

Obecnie pod szyldem tej marki z sukcesem działa 115 lokali. W ostatnim czasie do sieci dołączyły trzy nowe punkty - w Brodnicy, Rokicinach i Krakowie.

Pizzeria w Brodnicy jest największym lokalem w sieci. Jej powierzchnia wynosi około 250 m² i mieście się na dwóch poziomach. Lokal łączy dwa koncepty sieci Wojtex: pizzerię Biesiadowo i kawiarnię Coffeeloffee. Nowy punkt gastronomiczny został pozytywnie przyjęty przez mieszkańców Brodnicy, a właściciele myślą o otwarciu kolejnego lokalu – dodaje Paulina Pacholczyk.
 
Więcej informacji na temat współpracy z siecią pizzerii Biesiadowo znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram