Myślisz o sklepie rolniczo-technicznym? Odwiedź AGROTECH w Kielcach

Data dodania: 18 marca 2016
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: GRENE
GRENE zaprasza na targo w Kielcach.

Chciałbyś rozpocząć pewny biznes mając wsparcie solidnego partnera? Odwiedź stoisko GRENE na targach AGROTECH w Kielcach.

GRENE to profesjonalna sieć sklepów rolniczo-technicznych zlokalizowanych w całej Polsce. W dniach 18-20 marca czekamy na wszystkich zainteresowanych szczegółami współpracy franczyzowej z tą marką w Kielcach.

Podczas targów Agrotech w hali L na stoisku 18 nasi eksperci rozwoju sieci franczyzowej odpowiedzą na wszelkie pytania związane z możliwością prowadzenia sklepu rolniczo-technicznego pod marką Grene. Więcej informacji o targach znajdziesz na stronie organizatora www.targikielce.pl.

Nie możesz spotkać się z nami w Kielcach? Nic straconego. Zapraszamy do wejścia na stronę franczyza-grene.pl Wypełnij kartę zgłoszenia potencjalnego franczyzobiorcy. Nasi eksperci skontaktują się z Tobą i po umówieniu terminu spotkania przyjadą osobiście przedstawić zalety prowadzenia biznesu przy współpracy z marką Grene.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram