Myjnie Auto-Spa będą powstawały przy supermarketach POLOmarket

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 grudnia 2011
Kategoria:
auto_spa_mSieć myjni Auto-Spa rozpoczyna współpracę z siecią supermarketów POLOmarket. Jest to kolejna – po Tesco – sieć handlowa, przy której obiektach będą powstawały myjnie pod szyldem Auto-Spa. Dzięki współpracy z siecią POLOmarket do ponad stu lokalizacji dostępnych przy super i hipermarketach Tesco dołączy ponad 20 kolejnych.

Jak twierdzi Sławomir Decewicz, prezes zarządu spółki Auto-Spa, współpraca z siecią POLOmarket da spółce i jej franczyzobiorcom możliwość dotarcia do nowej grupy klientów, głównie w mniejszych miejscowościach, gdzie dotychczas jej placówki nie były obecne.

Lokalizacje myjni w sąsiedztwie super i hipermarketów są niewątpliwym atutem spółki i jej oferty franczyzowej. Jak podkreślają przedstawiciele firmy myjnie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie centrów handlowych stają się coraz popularniejsze wśród klientów sklepów wielkopowierzchniowych. Doceniają oni bowiem możliwość skorzystania z obu usług w tym samym miejscu bez konieczności przemieszczania się.

Przypomnijmy, że w ramach sieci budowanej przez wrocławską spółkę działa aktualnie 25 myjni, w tym pięć prowadzonych przez franczyzobiorców. Kandydaci na franczyzobiorców mają możliwość zakupu już istniejącej myjni lub wybudowania własnej w wybranej lokalizacji z gotowym pozwoleniem na budowę. W ramach pakietu franczyzowego proponowanego przez Auto-Spa dostępny jest również kredyt na uruchomienie placówki franczyzowej, a od niedawna także własna technologia mycia bezdotykowego.

ajk

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram