Mydlarnia u Franciszka ułatwia otwarcie własnego sklepu

Data dodania: 1 lipca 2021
Kategoria:

W tym roku, największa polska sieć sklepów oferujących kosmetyki naturalne, Mydlarnia u Franciszka, obchodzi swoje dziewiętnaste urodziny. Należąca do rodzimej korporacji Lorient, sieć w całym kraju liczy prawie 90 sklepów, większość działających w formule franczyzy.

Założona 19 lat temu Mydlarnia u Franciszka, od początku swojego istnienia, zaznaczyła swoją obecność na polskim rynku. Zainspirowana włoskimi lodziarniami, sieć rozrosła się do niemal 90 sklepów w kraju, z których większość działa jako franczyzy.

Adaptacja i innowacje w czasie pandemii

Jak wyjaśnia Beata Kantor, manager ds. rozwoju sieci, ostatni rok był wyjątkowy dla Mydlarni u Franciszka, ze względu na pandemię. Mimo to, firma skupiła się na wprowadzaniu nowych produktów i strategii, w tym na rozbudowę i ulepszanie oferty kosmetyków kąpielowych i mydeł.

Sieć oferuje teraz franczyzę przy niższych nakładach początkowych. Lokalizacja sklepu, kluczowa dla sukcesu, może obejmować galerie handlowe, centra miast, czy główne ulice handlowe. Beata Kantor podkreśla, że model biznesowy skutecznie funkcjonuje zarówno w większych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach.

Ułatwienia dla nowych franczyzobiorców

Mydlarnia u Franciszka wprowadziła nowe warunki współpracy dla franczyzobiorców, w tym niższe nakłady początkowe i możliwość uzyskania kredytu kupieckiego na pierwsze zatowarowanie. Te zmiany mają na celu ułatwienie otwarcia nowych sklepów i dostosowanie się do wyzwań rynkowych związanych z pandemią.

Startując z franczyzą Mydlarni u Franciszka, przedsiębiorcy ponoszą jednorazową opłatę wstępną w wysokości 1 zł netto oraz niewielkie miesięczne opłaty za marketing i użytkowanie systemu b2b. Ta atrakcyjna oferta ma na celu zachęcenie nowych partnerów do dołączenia do sieci.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design