My Travel: wierzymy w turystykę

Autor: Redakcja
Data dodania: 31 stycznia 2013
Kategoria:
My_Travel_zdjecie_placowki

My Travel, pierwsza w Polsce sieć oferująca zintegrowaną sprzedaż oferty turystycznej, planuje w tym roku otwarcia nowych placówek – trwają negocjacje z potencjalnymi franczyzobiorcami. 

O podsumowanie zeszłego roku i dalsze plany rozwoju pytamy Damiana Ozgę, prezesa firmy My Travel. 

Ile placówek liczy aktualnie sieć My Travel?

W chwili obecnej posiadamy 21 placówek franczyzowych i 4 własne. Tylko w zeszłym roku sfinalizowaliśmy umowy z 13 franczyzobiorcami, którzy dołączyli już do naszej sieci. Przez cały czas się rozwijamy.

Jakie są plany ekspansji na ten rok?

Jesteśmy w trakcie negocjacji kolejnych umów z potencjalnymi franczyzobiorcami. Nie mogę zdradzić szczegółów, ale wszystko wskazuje na to, że w tym roku otworzymy 12-15 nowych placówek zarządzanych przez franczyzobiorców.

Dużo mówi się o kryzysie w branży turystycznej. Czy dla My Travel jest on odczuwalny?

Powiem szczerze, że nie. W zeszłym roku podwoiliśmy liczbę placówek a przychody ze sprzedaży w całej sieci wzrosły czterokrotnie. Zauważyliśmy też, że nastąpiło duże ożywienie w ofertach first minute – nasi klienci coraz częściej kupują wakacje z dużym wyprzedzeniem.

A jakie regiony świata są teraz najczęściej wybierane przez klientów My Travel?

Nasi klienci najchętniej kupują wczasy w Grecji i Turcji. Ze względu na konflikty w Egipcie, coraz mniej osób decyduje się na wyjazdy do tego kraju. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku Grecja będzie zdecydowanie na topie.

Rozmawiał Adam Gieras

My Travel, to nowatorska sieć biur podróży prowadząca sprzedaż usług turystycznych wielu touroperatorów takich jak TUI, Neckermann, Itaka, Rainbow Tours, Exim Tours, GTI Travel, Alfastar i wielu innych. W ofercie firmy znajdują się również bilety lotnicze i autokarowe oraz ubezpieczenie turystyczne.

My Travel w bazie sieci

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram