Muzyka na imprezę we franczyzie

Autor: Redakcja
Data dodania: 14 kwietnia 2010
Kategoria:
music_partyKoncept FunkyDiva wywodzi się z Danii, ale rozwija się również w Wielkiej Brytanii. Firma ma jednak amibcje pozyskać franczyzobiorców także z innych krajów europejskich.

FunkyDiva to nowoczesny odpowiednik szafy grającej wymyślony przez Duńczyków. Gabaryty urządzenia są podobne, z tym, że wyposażone jest ono w duży dotykowy ekran pozwalający na wybieranie ulubionych hitów z zestawu ponad 10 tysięcy piosenek, co tydzień uzupełnianego o najnowsze przeboje. W urządzenie wbudowane są także dwa 250W głośniki, pozwalające na regulację głośności.

funky_divaBiznes, jaki można zrobić na FunkyDivie, jest bardzo prosty w założeniach. Franczyzobiorca dostarcza urządzenie na wesela, przyjęcia urodzinowe, firmowe i innego rodzaju imprezy, na których goście bawią się przy muzyce. Jego zadaniem jest wytłumaczenie gospodarzowi, jak FunkyDiva działa, a po 24 godzinach odebranie maszyny. Prowadzenie takiej działalności nie jest zbyt absorbujące, bowiem większość tego typu wydarzeń ma miejsce w weekendy, co daje franczyzobiorcy czas na inne zajęcia w ciągu tygodnia. Te zazwyczaj jednak nie są konieczne, zwłaszcza jeśli franczyzobiorca dysponuje kilkoma urządzeniami. Przy sześciu, siedmiu może liczyć w Wielkiej Brytanii na przychody rzędu 50-60 tys. funtów rocznie.

Franczyzodawca umożliwia darmowe aktualizowanie bazy piosenek, prowadzi działania marketingowe, a także centralny system zamówień obsługiwanych później przez franczyzobiorców z odpowiednich regionów. Urządzenie trafiło na rynek w Danii w 2007 roku, w Wielkiej Brytanii w 2008 r. Firma jest bardzo zadowolona z wyników, jakie osiąga – wzrosty zamówień rzędu 40-50 proc. miesięcznie. Ale już zapowiada, że jest zainteresowana rozwojem także w innych krajach.

Przypominamy, że na portalu FranczyzawPolsce.pl trwa sonda na temat tego, czy w Polsce istnieje zapotrzebowanie na zagraniczne licencje franczyzowe. Zachęcamy do głosowania.

Joanna Cabaj - Bonicka
jcabaj@arss.com.pl

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje
Data dodania: 2 sierpnia 2022
BRICOMARCHÉ z nową marką własną
Data dodania: 1 sierpnia 2022
Duże zainteresowanie franczyzą Auto Gamma

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram