Muszkieterowie uruchomili kolejne supermarkety

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 lutego 2010
Kategoria:

intermarcheZnajdują się one w Pabianicach i Obornikach Śląskich. W sumie sieć Intermarché tworzy już 145 sklepów franczyzowych.

Standardy w nowych placówkach nie odbiegają od tych stosowanych dotychczas przez Intermarché. Oba supermarkety mają po ok. 1000 mkw. powierzchni i zatrudniają po 45 osób. Oferują mięso pochodzące z własnego rozbioru oraz pieczywo z własnego wypieku. Zarówno Intermarché w Pabianicach, jak i w Obornikach Śląskich ma na wyposażeniu wędzarnię, dzięki czemu w sprzedaży znajdują się świeże wędzonki i kiełbaski. Sklepy Intermarché mają też bogaty wybór produktów wytwarzanych pod markami własnymi. Poszerzają swój asortyment także o ekskluzywne produkty delkatesowe z Francji, niedostępne w innych sieciach.

Dodatkowo klienci nowo otwartych sklepów Intermarché mają możliwość doładowania telefonu, a także opłacenia rachunków. Do ich dyspozycji są również darmowe parkingi, z których każdy może pomieścić ponad 100 samochodów osobowych.

Sklepy Intermarché budowane są w miejscowościach liczących do 70 tys. mieszkańców. Wszystkie są własnością franczyzobiorców, którzy, aby wejść do sieci, muszą posiadać minimum 500 tys. zł. Budowa supermarketu jest co prawda dużo droższa - kosztuje kilka milionów złotych - ale Grupa Muszkieterów, która rozwija koncept, pomaga w pozyskaniu finansowania. W tym roku Grupa Muszkieterów zamierza uruchomić 27 supermarketów Intermarché. Zaproponuje także franczyzobiorcom nowy koncept sklepów - o powierzchni dochodzącej do 2000 mkw.

Joanna Cabaj - Bonicka
jcabaj@arss.com.pl

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram