Muszkieterowie na YouTube

Autor: Redakcja
Data dodania: 25 lutego 2009
Kategoria:

Grupa Muszkieterów stworzyła oficjalny kanał  w serwisie YouTube. Dzięki znanemu portalowi internauci będą mogli mogą zobaczyć filmy dotyczące sieci Intermarché i Bricomarché, filmy korporacyjne, wywiady i reportaże telewizyjne.

Jak powiedziała specjalnie dla portalu www.franczyzawpolsce.pl Eliza Orepiuk Kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów, pomysł na stworzenie kanału narodził się na przełomie roku, kiedy spółka przygotowywała strategię
komunikacji na rok 2009.

Istotne miejsce w oficjalnym kanale Grupy na YouTube zajmą materiały nawiązujące do działań firmy w ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Na razie w serwisie można obejrzeć 5 nagrań: z ostatniej akcji charytatywnej Konwój Muszkieterów, projektu Place Zabaw Muszkieterowie oraz sponsorowanego przez Grupę Europejskiego Turnieju Szermierczego dla młodzieży. Pokazywane filmy każdy może ocenić i skomentować. Dzięki temu Grupa może również sprawdzić jak prowadzone projekty są odbierane. Jak zaznacza Eliza Orepiuk oficjalny kanał  w serwisie YouTube to rozwiązanie nowoczesne i pozwalające dotrzeć z przekazem do przedstawicieli wszystkich grup docelowych Grupy Muszkieterów. „Liczymy że tę stronę będą odwiedzali zarówno klienci i pracownicy, jak i wszystkie osoby, które chcą poznać bliżej Grupę” – dodaje Orepiuk.

Panią Elizę zapytaliśmy również czy Grupa Muszkieterów zamierza rozwijać sieć franczyzową w 2009 roku? Dowiedzieliśmy się, że w 2009 roku zgodnie z założeniami, spółka chce otworzyć około 35 supermarketów spożywczych Intermarche i typu "dom i ogród" Bricomarche.

Link do oficjalnego kanału Grupy Muszkieterów w serwisie YouTube:
http://www.youtube.com/user/GrupaMuszkieterow

Agnieszka Grabuś, 25 lutego 2009 r.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram