Multiagencja CUK Ubezpieczenia rośnie w siłę

Data dodania: 2 maja 2018
Kategoria:
Foto: Nowa placówka CUK Ubezpieczenia w Łukowie

Obecnie CUK Ubezpieczenia w sumie tworzy sieć blisko 300 oddziałów własnych i franczyzowych.

Wśród multiagencji ubezpieczeniowych CUK Ubezpieczenia jest pionierem w zastosowaniu franczyzowego modelu biznesowego. Pierwsze biuro franczyzowe założono w 2007 roku w Koninie. W kolejnych latach do sieci dołączało 10-30 placówek rocznie. W kwietniu bieżącego roku doszło do otwarcia 200. placówki franczyzowej. Nowo otwarta franczyza mieści się w Łukowie, a na jej czele stoi właścicielka i główny doradca – Agata Ogrodnik.

Otwarcie 200. placówki franczyzowej to potwierdzenie rozwoju przyjętej wiele lat temu strategii. – „Franczyza CUK Ubezpieczenia rozwija się już od 11 lat i wszyscy jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że udało się nam zajść tak daleko. Aktualnie placówki pod naszym szyldem można znaleźć na terenie całej Polski. Otwarcie tej konkretnej w Łukowie jest dla nas wszystkich wielkim sukcesem i każdy z nas ma nadzieję, że niedługo będziemy mogli powtórzyć to świętowanie na otwarciu kolejnej, tym razem 300 franczyzy” – komentuje Monika Grabowska, Dyrektor Działu Rozwoju Sieci Zewnętrznej CUK Ubezpieczenia.

Franczyza jest najbardziej wartościowym modelem współpracy biznesowej z CUK Ubezpieczenia. Franczyzobiorcy korzystają z pełnej oferty i wszystkich rozwiązań informatycznych i administracyjnych jakie posiada CUK Ubezpieczenia. Sieć placówek multiagencji obejmuje nie tylko duże ośrodki miejskie, ale również niewielkie miasta i miejscowości. W ostatnich latach multiagencje stały się bardzo atrakcyjnym pomysłem na biznes w małych miejscowościach. Niektórzy partnerzy CUK Ubezpieczenia działający w mniejszych miastach nie poprzestają na jednej placówce, niektórzy z nich otworzyli w ubiegłym roku kolejne przedstawicielstwa w okolicy – tworząc własne mini-regiony. – „Nawiązanie współpracy z multiagencją CUK Ubezpieczenia jest zdecydowanym przełomem w mojej działalności. Otwarcie placówki franczyzowej pozwala mi rozwinąć skrzydła i jest świetnym pomysłem na efektywny biznes. Wybór franczyzy tej multiagencji był dla mnie prosty – CUK Ubezpieczenia ma bardzo atrakcyjna ofertę dla swoich Partnerów. Duża ilość produktów ubezpieczeniowych oraz stałe windowanie standardów obsługi klienta jest dla mnie bardzo ważne, a CUK Ubezpieczenia to wszystko zapewnia” – komentuje Agata Ogrodnik, Partner Franczyzowy multiagencji CUK Ubezpieczenia.

Multiagencja CUK Ubezpieczenia cały czas się rozwija, nie tylko jeśli chodzi o sieć sprzedaży, ale także w kontekście oferty dla klientów. W tym roku dołączyła do programu partnerskiego PAYBACK, co daje klientom możliwość do zbierania punktów i obniżania punktami kosztów polis oraz wprowadziła innowacyjny na polskim rynku - Krajowy Program Zdrowotny, czyli ubezpieczenie zdrowotne realizowane na zasadzie współpłatności.

– „Już przez ponad 17 lat nasza firma jest jednym z liderów rynku multiagencji ubezpieczeniowych.  Na przestrzeni tych wszystkich lat staramy się nie tylko o to, aby nasi Klienci mieli do dyspozycji najlepsze produkty dostępne na rynku, ale także, żeby doradcy, którzy będą im pomagać w doborze odpowiedniego ubezpieczenia, posiadali wiedzę na możliwie najwyższym poziomie. Każdego roku organizujemy rozmaite szkolenia, aby każdy z naszych Partnerów czuł, że jest ekspertem w swojej dziedzinie i mógł swobodnie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z klientami” – dodaje Monika Grabowska.

Informacja na temat oferty współpracy z CUK Ubezpieczenia znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych. 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram