Mrożone jogurty dobre latem i zimą

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 października 2013
Kategoria:
feel

feel

Już 25 października Feel the chill otworzy dwa kolejne punkty – własny w Poznań City Center i franczyzowy w Centrum Handlowym Riviera w Gdyni.

Firma zakłada, że kolejne yogurt bary marki będą otwierane w większości w oparciu o model franczyzowy. Dla spółki jest to obecnie priorytetowy obszar działalności biznesowej.

- Przez blisko trzy lata na terenie całego kraju otworzyliśmy 11 lokali własnych, 2 franczyzowe i 6 jednostek mobilnych. Firma rozwija się bardzo dynamicznie, ale branża gastronomiczna wymaga ogromnego zaangażowania i opieki nad każdym z punktów – mówi Mateusz Stachowiak, prezes Feel the chill. – Dlatego zdecydowaliśmy się przekazać własną wiedzę i doświadczenie partnerom biznesowym, dzięki czemu firma będzie mogła rozwijać się zapewniając klientom wysoką jakość naszych usług – dodaje.

Inwestycja w lokal Feel the chill to koszt ok. 200 tys. zł, który uzależniony jest od ilości maszyn, konceptu sprzedaży oraz wielkości powierzchni handlowej (minimalna powierzchnia to ok. 15m2). Podany koszt inwestycji nie zawiera kosztów budowlanych. Dodatkowo franczyzobiorca ponosi opłatę wstępną w wysokości 20 tys. zł, oraz opłatę stałą w wysokości 6% od obrotu (minimum 2 tys. zł.), a także 1,5% opłaty marketingowej.

Feel the chill istnieje od 2011 roku. Dysponuje również 6 jednostkami mobilnymi, które w lecie 2013 r. serwowały produkty marki przechodniom w Zakopanem, Międzyzdrojach, Sopocie, Warszawie i we wrocławskim ZOO.

Jogurty mrożone Feel the chill towarzyszą też największym wydarzeniom na Stadionie Narodowym.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram