Mr Hamburger zamyka nierentowne Leśne Runo

Autor: Redakcja
Data dodania: 25 kwietnia 2014
Kategoria:
Mr Hamburger w Tarnowskich Górach

Mr Hamburger w Tarnowskich Górach

Spółka Mr Hamburger w II poł. zeszłego roku przejęła sieć przydrożnych restauracji Leśne Runo. W planach ma rozwój sieci, ale nierentowne placówki muszą zostać zamknięte. Właśnie przyszedł czas na pierwszą z nich.

Zamknięty zostanie lokal Leśnego Runa w miejscowości Przeszkoda, znajdujący się na stacji paliw Petroland przy krajowej ósemce, między Mszczonowem a Nadarzynem. Pierwotnie miał zamknąć podwoje pod koniec kwietnia, ale decyzję przyspieszono - musiał być więc wysoce nierentowny. W okolicy znajduje się kilka stacji paliw, zajazd i hotel.

Mr Hamburger jest jedną z bardziej rozpoznawalnych marek działających w sektorze usług gastronomicznych, w szczególności na terenie województwa śląskiego. Firma działa od ponad dwudziestu lat (pierwszy punkt Mr Hamburger powstał w 1990 roku) i była pionierem na rynku fast food na długo przed wejściem dużych zagranicznych koncernów.

Od lipca 2012 roku siecią Mr Hamburger zarządza nowo powołana spółka Mr Hamburger Sp. z o.o., której działania koncentrują się na intensywnym rozwoju sieci punktów gastronomicznych pod niezmienioną nazwą Mr Hamburger.

Pod logo Mr Hamburger działa obecnie 18 lokali „easy food”. Siedem z nich jest lokalami własnymi a 11 prowadzą franczyzobiorcy. Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z siecią Mr Hamburger, sprawdźcie jej ofertę w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram