Mr Hamburger rusza w Polskę

Autor: Redakcja
Data dodania: 14 listopada 2013
Kategoria:
Kanapka mistrza. Foto: Mr Hamburger

Sieć restauracji Mr Hamburger, dotychczas rozwijająca się na Śląsku, podjęła decyzję o ogólnopolskiej ekspansji. Firma działa od ponad 20 lat (pierwszy bar Mr Hamburger powstał w 1990 roku) i była pionierem na rynku fast food na długo przed wejściem dużych zagranicznych koncernów.

 

Mr HAMBURGER jest jedną z bardziej rozpoznawalnych marek działających w sektorze usług gastronomicznych w szczególności na terenie województwa śląskiego. Ze względów logistycznych (dostawy), do tej pory rozwój barów koncentrował się głownie na terenie województwa śląskiego. - Niedawno uzgodniliśmy warunki współpracy z ogólnopolskimi firmami logistycznymi, co pozwoli nam bezproblemowo dostarczać asortyment naszej sieci do lokalizacji w całym kraju. Ponadto analiza danych pozyskanych z odświeżonych lokali utwierdziła nas w przekonaniu o dobrze obranym kierunku zmian - mówi nam Dariusz Kozorowski, manager ds. rozwoju i franczyzy Mr Hamburger.

Odświeżenie to przeprowadzany od 2012 remodeling zgodny z hasłem: nowy wystrój, nowa jakość, nowe większe możliwości. Kilka dni temu sieć zakończyła remont baru w CH Plaza w Rudzie Śląskiej - powstał tutaj zalążek nowego konceptu „Mr Hamburger Cafe”. Remodeling objął już prawie wszystkie stare bary, do końca I kwartału 2014 wszystkie bary zostaną poddane procesowi rewitalizacji.

Plany firmy zakładają mocną ekspansję nie tylko w zakresie hamburgerowni. Dariusz Kozorowski mówi: - Na przełomie roku 2013/2014 fuzja firm Mr Hamburger S.A. (zarządzająca restauracjami Leśne Runo) oraz Mr Hamburger Sp. z o.o. (zarządzająca siecią barów Mr Hamburger) stanie się faktem. Wejście spółki na giełdę umocni naszą pozycję. Koncept Mr Hamburger będziemy rozwijać głównie w dobrych galeriach i centrach handlowych jak również na głównych ulicach miast. W roku 2014 planujemy otwarcie około 15 nowych barów.

W związku ze zmianami w firmie, zmieniają się też zasady franczyzy. - Zmieniliśmy zasady współpracy, opracowaliśmy nową Umowę Franczyzową, zwiększyliśmy ilość i jakość szkoleń dla nowych franczyzobiorców (nie zapominając oczywiście o istniejących barach), wprowadzamy system centralnego zarządzania, wprowadziliśmy we wszystkich barach możliwość płatności kartami kredytowymi, przystępujemy aktualnie do ogólnopolskiego programu lojalnościowego Payback. Udogodnień i zmian jest wiele więcej, wszystkie służą przede wszystkim poprawieniu i zacienieniu współpracy pomiędzy nami a naszymi Partnerami a docelowo oczywiście zwiększeniem obrotów - wymienia Dariusz Kozorowski.

Sprawdź ofertę Mr Hamburger w naszej bazie sieci.

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram