Mr Hamburger: Restauracje w dużych centrach handlowych

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 kwietnia 2013
Kategoria:

Mr_Hamburger_TT

Sieć Mr Hamburger powiększyła się o nowy lokal franczyzowy w Pszczynie. Pod koniec kwietnia uruchomiona zostanie placówka w Wiśle. Dalsze plany zakładają otwarcia w dużych centrach handlowych. 

Pierwszy punkt Mr Hamburger został otwarty w 1990 roku. Marka najlepiej znana jest na Śląsku. Lokale sieci powstają w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców, w centrach handlowych oraz przy trasach o dużym nasileniu ruchu. Powierzchnia lokalu musi mieć, w zależności od położenia, od 40 mkw. (centra handlowe) do 80 mkw. (lokale wolnostojące z własną salą konsumpcyjną). Obecnie pod szyldem Mr Hamburger funkcjonuje ok. 20 placówek.

Franczyzobiorcą Mr Hamburgera może zostać każda osoba, spółka nie wymaga doświadczenia w prowadzeniu lokali gastronomicznych. Minimalny koszt inwestycji to około 85 tys. zł. netto. Kwota zawiera wyposażenie lokalu w niezbędny sprzęt oraz opłatę za przystąpienie do sieci. Należy jeszcze doliczyć koszty projektu i adaptacji lokalu. Spółka pomaga przy wyborze lokalizacji oraz oferuje wszelką pomoc merytoryczną w początkowym okresie prowadzenia baru.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram