Mr Hamburger otwiera kolejne lokale

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 kwietnia 2013
Kategoria:

Tuż przed zbliżającym się długim majowym weekendem spółka Mr Hamburger planuje kolejne otwarcie. Nowa placówka franczyzowa dołączy do sieci w Wiśle.

.
To kolejny już nowo otwarty lokal franczyzowy Mr Hamburger w tym roku. W połowie marca ruszyła placówka w Pszczynie. – Spotkaliśmy się tam z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony mieszkańców, których do naszego lokalu zapraszała nasza firmowa maskotka „Pan Kanapka” – mówi Dariusz Kozorowski manager ds. rozwoju i franczyzy.  – Aktualnie podpisaliśmy umowę z galerią handlową Plaza w Rybniku, co oznacza, że w niedługim czasie otworzymy następny lokal. Trwają również zaawansowane rozmowy z kilkoma innymi galeriami – dodaje.

Oferta Mr Hamburgera skierowana jest do osób, które są prawie zawsze zajęte. – Prowadzenie dynamicznego życia stało się standardem wśród Polaków. Nie mają oni  czasu na przygotowywanie jedzenia, a pragną szybko zaspokoić swój głód. Właśnie dlatego Mr HAMBURGER wychodzi im naprzeciw z posiłkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie – podkreśla Dariusz Kozorowski.

Lokale sieci powstają w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców, w centrach handlowych oraz przy trasach o dużym nasileniu ruchu. Powierzchnia lokalu musi mieć, w zależności od położenia, od 40 mkw. (centra handlowe) do 80 mkw. (lokale wolnostojące z własną salą konsumpcyjną). Obecnie pod szyldem Mr Hamburger funkcjonuje ok. 20 placówek.

Franczyzobiorcą Mr Hamburgera może zostać każda osoba, spółka nie wymaga doświadczenia w prowadzeniu lokali gastronomicznych. Minimalny koszt inwestycji to około 85 tys. zł. netto. Kwota zawiera wyposażenie lokalu w niezbędny sprzęt oraz opłatę za przystąpienie do sieci. Należy jeszcze doliczyć koszty projektu i adaptacji lokalu. Spółka pomaga przy wyborze lokalizacji oraz oferuje wszelką pomoc merytoryczną w początkowym okresie prowadzenia baru.

Mr Hamburger jest jedną z bardziej rozpoznawalnych marek działających w sektorze usług gastronomicznych, głównie na terenie województwa śląskiego. Firma działa od ponad dwudziestu lat (pierwszy bar Mr Hamburger powstał w 1990 roku) i była pionierem na rynku fast food na długo przed wejściem dużych zagranicznych koncernów. W lipcu 2012 roku, prezesem spółki Mr Hamburger został Tomasz Miernikowski, który kwietniu tego roku objął również stanowisko prezesa spółki Mr Kuchar (dawniej Leśne Runo) zarządzającej siecią przydrożnych restauracji.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram