Mr Hamburger nie zje Polskiego Jadła

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 kwietnia 2014
Kategoria:
Polskie Jadło

Polskie Jadło

Polskie Jadło, niewielka sieć restauracji Jana Kościuszki, idzie pod młotek syndyka. Przejęciem jej interesów nie jest zainteresowany Sfinks, ani Mr Hamburger, choć firmy były kapitałowo powiązane.

Krzysztof Moska, inwestor giełdowy powiązany kapitałowo z siecią Mr Hamburger, wyklucza kupno wystawionych przez syndyka na licytację restauracji Polskie Jadło. Kiedyś próbował połączyć siły Polskiego Jadła i sieci Leśne Runo, nie znalazł jednak wspólnego języka z Janem Kościuszko. Ostatecznie Leśne Runo połączyło się z barami Mr Hamburger.

Zainteresowania siecią nie wyraża też kierowany przez Sylwestra Cacka Sfinks, operujący restauracjami Chłopskie Jadło, Sphinx i Wook. Co ciekawe - to Jan Kościuszko stworzył koncept Chłopskiego Jadła, następnie sprzedał firmę i otworzył kolejny biznes - właśnie Polskie Jadło. Pomysł jednak się nie przyjął i zadłużona firma trafiła na licytację - po upadłości likwidacyjnej.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram