Mr Hamburger jest już w Gdyni

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 kwietnia 2014
Kategoria:

Mr Hamburger kontynuuje ogólnopolską ekspansję. Kojarzona do tej pory głównie ze Śląskiem sieć otworzyła właśnie nowy punkt nad morzem. Mieści się w Centrum Handlowym Szperk w Gdyni.

Gdyński Mr Hamburger ruszył 12 lutego. Poza burgerami oferuje również hot dogi, pity, kebaby, zapiekanki i kubełki pełne skrzydełek, nugetsów i frytek. Firma działa od ponad 20 lat (pierwszy bar Mr Hamburger powstał w 1990 roku) i była pionierem na rynku fast food na długo przed wejściem dużych zagranicznych koncernów.

Mr Hamburger jest jedną z bardziej rozpoznawalnych marek działających w sektorze usług gastronomicznych w szczególności na terenie województwa śląskiego. Ze względów logistycznych (dostawy), do tej pory rozwój barów koncentrował się głownie na terenie województwa śląskiego. - Niedawno uzgodniliśmy warunki współpracy z ogólnopolskimi firmami logistycznymi, co pozwoli nam bezproblemowo dostarczać asortyment naszej sieci do lokalizacji w całym kraju. Ponadto analiza danych pozyskanych z odświeżonych lokali utwierdziła nas w przekonaniu o dobrze obranym kierunku zmian - mówi nam Dariusz Kozorowski, manager ds. rozwoju i franczyzy Mr Hamburger.

Więcej o planach rozwoju sieci przeczytacie w artykule Mr Hamburger rusza w Polskę, ofertę franczyzową możecie sprawdzić w naszej bazie sieci.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram