Mr HAMBURGER - jakość w rozsądnej cenie

Autor: Redakcja
Data dodania: 17 lipca 2013
Kategoria:

LOGO_MRHSpółka Mr Hamburger, która w swojej strategii na rok 2013 założyła intensywny rozwój placówek franczyzowych sukcesywnie zmierza co celu.

Realizujemy nasz plan rozwoju, który zakłada otwarcie 9 nowych barów do końca roku 2013. Aktualnie prowadzimy bardzo zaawansowane rozmowy z galeriami handlowymi w miastach woj. opolskiego i małopolskiego. Już na początku sierpnia zostanie otwarty kolejny bar Mr HAMBURGER na nowym dworcu autobusowym w Tarnowskich Górach. Przymierzamy się również do następnych otwarć w miastach województwa śląskiego. Szukamy również nowych franczyzobiorców, gotowych przejąć funkcjonujące bary - mówi Dariusz Kozorowski, manager ds. rozwój i franczyzy.

Easy Food jak wolimy nazywać dania Mr Hamburger’a jest skierowany do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. To zjawisko wciąż się nasila i dotyczy bardzo wielu osób. Szybko żyjący Polacy nie mają  czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój  głód szybko i bez zbędnych ceregieli. Ludzi żyjących szybko i chcących równie szybko zaspokoić swój głód będzie przybywało i właśnie dlatego Mr HAMBURGER wychodzi im naprzeciw z posiłkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie – dodaje Kozorowski.

Średnia kwota inwestycji w bar zlokalizowany przy głównej ulicy handlowej o powierzchni około 90m2 z klimatyzowaną  salą jadalną to: 115 tys. zł netto. Kwota inwestycja zawiera zakup niezbędnego sprzętu mroźniczego, technologicznego, IT, klimatyzację typu split, opłatę operacyjną, urządzenia marketingowe POS, nie zawiera kwoty adaptacji budowlanej lokalu.

Mr HAMBURGER  jest jedną z bardziej rozpoznawalnych marek  działających w sektorze usług gastronomicznych w szczególności na terenie województwa śląskiego.  Firma działa od ponad dwudziestu lat (pierwszy bar Mr HAMBURGER powstał w 1990 roku) i była jednym z pionierów na rynku fast food na długo przed wejściem dużych zagranicznych koncernów.

MR

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram