Moodo większe o prawie 30 sklepów

Autor: Redakcja
Data dodania: 12 listopada 2010
Kategoria:
Moodo_PhotoFirma jest już bliska realizacji planów na ten rok. Założenia na kolejny są równie ambitne, ale oprócz ekspansji na rynku krajowym zakładają także zwiększenie sprzedaży zagranicą.

Od początku roku sopocka firma Moodo oferująca ubrania młodzieżowe uruchomiła już 22 nowe sklepy, co pozwoliło jej dołączyć do grona nielicznych sieci odzieżowych w naszym kraju, które dysponują liczbą ponad 100 placówek. Firma na ten rok zaplanowała jeszcze 5 otwarć. Do połowy grudnia uruchomione zostaną sklepy w Turku, Rzeszowie, Sławnie, Sulejówku i Wodzisławiu Śląskim.

- W przyszłym roku chcemy utrzymać tempo rozwoju w kraju, ale też dużo pracy wkładamy w sprzedaż w innych krajach takich jak Republika Czeska, Słowacja, Ukraina, Litwa, Łotwa i Estonia - mówi portalowi FranczyzawPolsce.pl Aleksander Dubowski, dyrektor ds. rozwoju sieci w Moodo.

Zagranicą spółka rozwija się dzięki sklepom partnerskim, nie ma tam jednak salonów monomarkowych tak jak w Polsce. W naszym kraju niemal wszystkie sklepy działające pod szyldem Moodo prowadzone są przez franczyzobiorców. Aby dołączyć do ich grona, należy dysponować lokalem o powierzchni od 45 do 80 mkw. w mieście liczącym powyżej 25 tys. mieszkańców. Koszt uruchomienia sklepu zaczyna się od ok. 40 tys. zł. Franczyzobiorcy nie muszą kupować towaru, otrzymują go na zasadzie depozytu.

Joanna Cabaj - Bonicka

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: inwestycja/wyposażenie sklepu około 800zł / m2
  • Opłata wstępna:
  • Opłata bieżąca:
  • Opłata marketingowa: opłata licencyjna wynosi 1200zł /rok

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram